Middle Tennessee ja Jegers võidutsesid Floridas

Falls Clubis 1. ja 2. märtsil toimunud Southern Invitationali võitis Middle Tennessee (-21).

12 meeskonna konkurentsis järgnesid VCU ja Mercer tulemusega -12.

Middle Tennessee  juhtis pärast avapäeva kaht ringi, kuna viie parima mängija seas oli kaks nende esindajat, kellest üks Kevin Christopher Jegers (70, 72). Tegelikult oli lausa kolm, kuid Gavin Clements ei mahtunud meeskonda ja mängis individuaalselt.

„Ma olen meeskonna üle väga uhke. Gavin mängis hästi, aga eriti suurt uhkust tunnen Kevini üle, kes mängis alles teisel turniiril, sealjuures väljakul, mis pärastlõunal oli üsna raske,” tunnustas Middle Tennessee peatreener Mark McEntire.

Jegers – kelle pikkuseks ütleb kool 5’ 11’’ – lõi viimases ringis 74 ja jagas 16. kohta. Individuaalselt võitis tulemusega -9 Pontus Nyholm (Campbell), kes mängis kolme päeva parima ringi 64.

Middle Tennessee võttis kolmanda turniirivõidu järjest pärast edu turniiridel Intercollegiate at The Grove ja Raines Company Intercollegiate. Viimati võitis Middle Tennessee kolm turniiri järjest 2010-11 hooajal.

Middle Tennessee võitis 2019. aastal teist aastat järjest NCAA 1. divisjoni C-USA konverentsi, mis koosneb lõunaosariikide ülikoolidest. Eelmisel aastal jäi võitja pandeemia tõttu selgitamata.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga