Mida leiab Golf X Rae Open golfivõistluse auhinnalaualt?

Juba sellel laupäeval, 8. juulil, toimub Golf X Rae Open, mille auhinnalaud on muljetavaldav: klubi poolt on võitjatele välja pandud 18 raja mänguõigused 2018. aastaks.

Kesklinna Hambaravi kingib võitjatele 2 Air-Flow protseduuri ehk pärlipesu hammastele, mis kujutab endast survega soodapesu, mille käigus eemaldatakse hammastelt kergemad ladestused ja hammastele aja jooksul tekkinud tumedad plekid. Hambakliiniku poolt on ka kingikotid, mis sisaldavad RetarDEX  suuhooldussarja, kuhu kuuluvad suuvesi, hambapasta ja suuloputusvedelik. Ajakiri Golf kingib kõigile auhinnalistele kohtadele jõudnutele ajakirja Golf aastatellimused. Auhinnad panevad välja ka spordipood Kulbert ja golfireiside korraldaja Baltic Breaks. Autasustatakse iga võistlusklassi kolme parimat, tseremoonia toimub orienteeruvalt 30 minutit pärast viimaste võistlejate saabumist.

Võistlusel saavad osaleda kõikide golfiklubide golfimängijad, kellel on 2017. aasta kehtiv HCP kaart. Võistlusklassideks on: mehed HCP 0-18,5, HCP löögimäng; mehed HCP 18,6-36, punktimäng; mehed HCP 37-54, punktimäng; naised HCP 0-18,5, HCP löögimäng; naised HCP 18,6-36, punktimäng ja naised HCP 37-54, punktimäng.

Osavõtutasu on 40 eurot, Golf X Rae hooajalist mänguõigust mitte omavale mängijale lisandub green fee 35 eurot. Osalemistasu sisaldab energiapakki ja peale mängu toitlustust, elektrisauna ja suitsusauna kasutamist, seda saab maksta enne võistlust kohapeal caddiemasterisse. Võistlusele saab registreeruda hiljemalt 7. juulil kell 12.00 Golf X Rae kodulehel või Golfboxis rae@golfx.eevõi telefonil + 372 5247700.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga