Mickelson jäi Pebble Beachil napilt rekordilise võiduta

0

Kõige pimedam on enne koitu, kella 4 paiku, aga siis olevat ka kõige parem aeg mediteerimiseks.

Phil Mickelson on esimene, kes tunnistab, et on viimasel aastal kehvalt mänginud, aga veebruari avanädalal peetav Pebble Beach Pro-Am on Phili turniir. Ta oli selle võitnud viis korda, esmakordselt 1998. aastal ja viimati mullu. 48-aastasena sai temast selle vanim võitja. Viis võitu oli ka Mark O’Mearal.

Mickelson alustas tänavu kaloririkaste löökidega, kuid jahtus siis mõne kraadi võrra maha. Ta alustas viimast päeva liidrist Nick Taylorist löögiga maas, viimasel päeval mängis aga kehvemini (68-64-67-74) ja lõpetas 3. kohaga (-14). See tähendab siiski, et ta on nüüd esikümnesse saanud PGA turniiridel 30 hooajal järjest. Rekord on Sam Sneadi käes: 34 hooaega. Mickelson tõuseb OWGR-is 86. kohalt 55. kohale. Sel nädalal peetaval Genesis Invitationalil on ta kahekordne meister.

Taylor (63-66-69-70) püsis esikohal (-19). 2. kohale kerkis Kevin Streelman (-15). 4: Jason Day. T5: Charl Schwartzel. T9: Jordan Spieth. T11: Patrick Cantlay. Turniiri kahekordne võitja Dustin Johnson lõi viimasel päeval 78 ja kukkus 25 kohta, jagama 32. kohta (-3).

Auhinnafond oli 7,8 miljonit dollarit.

Kuulsustest mängis tänavu muidugi Bill Murray, aga ka Eli ja Peyton Manning, Dustini „äi” Wayne Gretzky jt.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga