MEISTRIVÕISTLUSTE JÄRELKAJAD! Kohtunik kutsus üles vabatahtlike tööd austama

Sander VallaotsNädalavahetusel Jõelähtmel toimunud golfi Eesti löögimängu meistrivõistlused tõid kaasa palju rõõmu ja ilusaid hetki, kuid ette tulid ka mõned momendid, mis võinuks olemata jääda.

Nende kohta ütleb peakohtunik Sander Vallaots karmilt, aga õiglaselt: “Hea Eesti golfieliit, kes võistlevad meistritiitlile! Korraldajad saavad aru, et teil lasub suur pinge ja raskus, kuid vabatahtlikud tulid teile appi oma vabast tahtest ja lahkusest. Kui te edaspidi soovite neid samuti endale appi, siis ärge palun elage end nende peal välja. Nad lihtsalt üritavad teid aidata nii hästi kui oskavad.”

Kohtuniku üleskutse leidis Golfihaigla kommentaariumis elavat vastukaja “pro et contra”. Kuidas keegi tekkinud olukordadest ka ei arvaks, ei tasuks siiski unustada, et golf on härrasmeeste mäng ja kohtuniku seisukoha toetuseks võiks kasutada Mats Soomre sõnu: “Eraldi väärib kiitust Sander Vallaots, kes lisaks kohtunikutööle suudab mõõtmatus koguses golfimängijaid harida ja olla infovahendajaks golfimängijate ja kohtuniketöö vahel. Muidu ei teaks me pooltki, kuidas see töö tegelikult käib.”

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga