Massaažitoolidega pole massaaž enam luksus, vaid igapäevaelu osa

Golf on tuntud kui väga tervislik sport – palju värske õhu ja päikese käes viibimist ning mõõdukas trenn muudavad selle ideaalseks hobiks. Kuid hoolitsedes oma tervise eest, ei tasuks unustada ka massaaži, mis pärast golfimängu aitab lõõgastuda, leevendab seljavalusid ja lihaspingeid ning toob õhtul hea une.

Selg valutab?

Alaseljavalu on üks kõige tihedamaid kaebusi igas vanuses golfarite seas. Läbiviidud uuringud on näidanud, et 31 000 küsitletud golfaritest kannatasid lausa 28,1% alaseljavalu käes. Seetõttu peavad golfimängijad pöörama suuremat tähelepanu enda seljalihastele – näiteks võimlemise, venitusharjutuste ja massaaži abil. Füsioterapeudid soovitavad seljahädade leevendamiseks kõige tõhusama meetodina massaaži. See lõdvestab pinges lihaseid ning valud vähenevad või kaovad.

Massaaž toob rahuliku ja kosutava une

Muidugi on massaažil ka muid kasutegureid. Peale selle, et tunned end pärast massaaži nagu uus inimene, lihased on lõdvestunud ning valud kadunud, aitab see ka paremini magada. Eestlased magavad ööpäevas keskmiselt rohkem kui 7,5 tundi, mis on igati hea, ent pea kolmandikku neist vaevavad siiski uneprobleemid. Kui ka sind vaevavad uneprobleemid, tasuks üle vaadata toitumine, liikuda rohkem ning tarvitada vähem alkoholi. Liikumisega, mis ongi tervislikkuse üks suurimaid aluseid, golfimängijatel tavaliselt probleeme ei ole. Unepuuduse puhul võib abi saada ka massaažist. Massažitooli kasutamine kodus, enne magama minemist, on ideaalne võimalus keha ette valmistada kosutavaks uneks.

Borealis Holding Müügi- ja Turundusjuht Maia Voites soovitab õhtusel massaažiseansil eelistada massažitehnikaid, mis rahustavad – nagu näiteks sõtkumine, mudimine, hõõrumine koos õhkmassaaži, rahustava muusika ja soojendusega. Lõõgastumiseks ja unekvaliteedi parandamiseks sobib ideaalselt Borealise massaažitoolide automaatne programm „Rest and sleep“. Massaažiseanssi võiks võtta kuni tund enne voodisse heitmist.

Massöör, kes on alati sinu jaoks olemas

Paljud on kuulnud massaaži kasulikest mõjudest, kuid vähesed meist leiavad kiire elutempo juures aega, et regulaarselt massööri juures käia. Selleks on tänapäeval massaažitoolid – vajuta vaid nuppu ning naudi mõnusat massaaži kasvõi iga päev.

Kaasaegsed massaažitoolid on disainitud väga täpselt inimeste vajadusi arvestades. Sensorid määravad iga kasutaja pikkuse, et pakkuda võimalikult täpset massaaži. Kui mureks on alailma kangeks jääv õlavööde ning peavalud pärast pikka tööpäeva, tasub vahepeal võtta aeg massaažitooli seansiks. Massaažitoolid pakuvad põhjalikku õlavöötme, kaela ja selja massaaži. Pinged kehas kaovad, enesetunne paraneb koheselt ja töö edeneb jõudsamalt.

Üllatuslikult pakuvad massaažitoolid ka venitust – valutavad ja kangeks jäävad lihased tänavad sind, sest massaažitooli funktsioonide hulgas on ka erinevate lihasgruppide venitamine.

Lõdvestab keha ja vaimu

Pole ime, et paljud inimesed ei kujuta enam ette päeva ilma mõnusa massaažita. Eriti on levinud massaažitoolid tööl, mis mõjuvad eriti hästi pingelistel tööpäevadel. Eesti vanim ning usaldusväärseim massaažitoolide müügi, rendi ja hoolduse ekspert on Borealis Holding, kellelt enamik Eesti ettevõtteid massaažitoole rendib. Aina rohkem jõuab massaažitoole ka kodudesse üle terve Eesti.

Psühholoogid on leidnud, et inimesed, kes regulaarselt massaaži saavad, on vähem ärevad, nende pea- ja seljavalud leevenevad, nad on rõõmsamad ning magavad paremini.
Mis võiks olla parem, kui lõõgastuda 15-20 minutit massaažitoolis – sellise  lõdvestava või miks mitte ergutava pausi järel edeneb töö palju paremini, oled erksam ja tähelepanelikum!

Kui tekkis huvi massaažitoolide vastu, siis võta ühendust Borealise müügitiimiga ja koos leiate just sulle ja sinu vajadustele parima lahenduse.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga