Mark Suursalu: Golf X golfistuudio on väga hea koht, kuhu tulla harjutama ning mängust rõõmu tunda

Eesti üks tuntumaid golfareid Mark Suursalu treenib Golf X golfistuudios ning kellelt siis veel küsida muljed?

Ajakiri Golf seda Golf X talvepeol ka tegi, enne kui Mark võõrsile treenima suundus.

Millisel tasemel on teie arvates Golf X?

Koht on väga vinge! Siin on investeeritud korralikesse simulaatoritesse. Olen siin poolteist kuud treeninud enne Hispaaniasse minekut. Väga hea koht heale ja ka algajale mängijale ning klubimängijale, kuhu tulla ning tunda mängust rõõmu.

Mis on antud uue tehnoloogia kõige olulisemad plussid teie jaoks?

Antud aparaat näitab küllatki täpselt, kuidas pall lendab. Mina aparaadis väga ei kahtle ja kui ta ütleb, et pall lendab 5 meetrit paremale ja 160 meetrit, siis suure tõenäosusega see ka nii on.

Olete siin poolteist kuud treeninud, kui tihti?

Ega ma otseselt kirja ei ole pannud, aga detsembrikuus nädalas pea viis korda.

Kas soovitate golfimängijatele, kes osalevad Eesti-sisestel võistlustel ja tahaks paremaks saada, tulla siia treenima koos treeneriga või piisab ka sellest, kui käia üksi harjutamas?

Mõlemad variandid on head. Siin saab üksi käies ennast proovile panna, on erinevad harjutused, mida sa saad teha ning talv on ka hea aeg enda tehnika parandamiseks. Tasub võib-olla mõned pro tunnid võtta, siis on endal hiljem ka lihtsam oma mängu kallal töötada.

Mis on teie edasised plaanid?

Juba selle nädala neljapäeval sõidan Hispaaniasse, mängin esimesed kaks tähtsamat võistlust, milleks on Nordic Liiga võistlused.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga