Madisepäeval toimub golfiturniir EBS Habakuk Cup Invitational 2017

21. septembril kell 13 toimub EGCC Sea Course’il golfiturniir EBS Habakuk Cup Invitational 2017. “Kuigi muutunud on turniiri nimi ja mänguvorm, siis eesmärk on jäänud samaks – ettevõtlike inimeste seltsis mõnusalt aega veeta,” kirjutavad korraldajad EGCC kodulehel. Mänguvormiks on meeskondlik punktimäng, kus neljaliikmelised võistkonnad mängivad oma palli raja lõpuni ja meeskonna peale läheb arvesse kaks parimat tulemust igal rajal.

Osaleda võivad EBS Gümnaasiumi õpilased ja vilistlased ning Estonian Business School’i üliõpilased, vilistlased, õppejõud ja EBS-i poolt kutsutud mängijad, kes omavad aktiivset HCP-d.
EBS Alumni golfi üheks traditsiooniks on see, et keegi ei lahku võistluselt ilma auhinnata, kuna võistlejad toovad enda ettevõtetest meeneid ning õhtusöögilauas tutvustavad ennast, oma tegemisi ja ettevõtteid. Võistluse võitja nimi graveeritakse Madis Habakuke nimelisele golfikarikale, mille Madis Habakuk pani mängu aastal 2011.

Võistlusele registreerumiseks tuleb saata e-kiri: alumni@ebs.ee ning teatada oma ees- ja perekonnanimi, täpne EGA HCP, koduklubi ning kontaktandmed. Võistluse osavõtutasu: 60€ mängijatele, kes ei oma EGCC mänguõigust, 35€ mängijatele, kes omavad 2017. aaasta aktiivset mänguõigust EGCC-s. Võistluse osavõtutasu sisaldab harjutuspalle, võistlusjärgset toitlustust ja auhindu. Osavõtutasu palutakse kanda AS EGCC kontole LHV panka EE397700771001336510. Lisainfo: alumni@ebs.ee.

Võistlusjuhendi leiab SIIT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga