LPGA Tour algas Korda võiduga

Jessica Korda võitis Floridas Lake Buena Vista väljakul 21.-24. jaanuarini toimunud Tournament of Championsi.

Ta lõi 3. ringis 60, millest paremini on suutnud vaid Annika Sörenstam. „Ma ei tea, mis juhtus,” naeratas Jessica.

Kõik päevad juhtis Danielle Kang, aga kaks rada enne lõppu võttis Korda kõrvale ja mõlemad lõpetasid tulemusega -24. Korda võitis esimesel lisarajal.

3. koha saanud Nelly Korda kaotas kahe löögiga.

Eelmise korra meister Gaby Lopez jagas 11. kohta.

Osales 25 mängijat. Puudusid maailma kolm paremat Jin-Young Ko, Sei-Young Kim ja In-Bee Park ning nii mõnedki veel, seetõttu kutsuti mängima ka võitjaid 2018. aastast. Tavaliselt mängivad meistrite võistlusel viimase kahe aasta võitjad.

Mängiti 1,2 miljonile dollarile.

Jasmine Suwannapura peigmees tegi talle 18. raja griinil abieluettepaneku. Nad kohtusid kaks aastat tagasi Bumble’is ja Suwannapura ei öelnud tükk aega, et on golfar.

Pro-am’il mängisid teiste seas Sörenstam, korvpallur Ray Allen, ameerika jalgpalli staar Larry Fitzgerald ja muidugi ka pesapallur John Smoltz, viimase kahe aasta võitja. Vaatajad kurtsid, et see võistlus toimus naistevõistluse ajal, mitte enne seda, näidati liialt palju mehi ja staarmeestegrupp takistas koguni lõpugrupi Korda-Korda-Kang mängu.

Naiste järgmine turniir Gainbridge LPGA toimub alles 25.-28. veebruarini, kuid taas Floridas.

Hooaeg algas tegelikult jaanuari alguses teatega, et LPGA juht Mike Whan, mees, kes 11 aastaga kergitas auhinnaraha 85%, lahkub sel aastal ametist, sest on saavutanud kõik.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga