Liipa Talu ja Golf X Rae golfilaager ootab noori laagrisse

Foto: Shutterstock

21. augustist 25. augustini toimub Liipa talus ja Golf X Raes lõbus noortelaager koos golfiteadmiste omandamise ja selle mängu nautimisega. Laagri eesmärk on tutvustada noortele golfi ning õpetada selle mängu võlusid ja pakkuda üks vahva ning põnev nädal enne kooli algust, vanuserühmaks on 8-14-aastased noored.

Liipa Talu koolitus- ja puhkekeskus asub Tallinna külje all Saha Külas, kõigest 16 kilomeetri kaugusel Tallinna kesklinnast ning Liipa Talust vaid 10 minuti sõidu kaugusel Golfi teel Suuresta külas asuv Golf X Rae golfiväljak, kuhu noored igapäevaselt bussiga viiakse.

Millised on laagripaketid? 

Laagripaketideks on kuldpakett: majas ööbimisega 249€ (voodipesu kohapeal olemas) ning hõbepakett: telgis ööbimisega 199€ (isikliku telgiga). Paketid sisaldavad toitlustust 3 korda päevas + oode, koolitusi professionaalsete kasvatajate ja koolitajatega, korralike pesemis- ja ujumistingimusi (kohapeal olemas saun ja tiik), teemaõhtuid ja mitmekülgseid vabaajategevusi.

Kuidas laagrikoha eest tasuda? 

Laagrikoha eest tasumine: saaja: MTÜ Rae Golfiklubi, konto: LHV EE617700771002641152; summa: hõbepakett 199€; kuldpakett 249€. NB! Selgitusse lisada: noortelaager, laagris osaleja nimi, valitud pakett. Maksekorraldus tuleks saata kohe pärast ülekande sooritamist aadressile rae@golfx.ee

Registreerimisankeedi saab täita SIIN

Kui olete edastanud noortelaagrisse registreerimiseks kõik vajalikud andmed, siis väljastatakse Teile laagrikoha broneering. Ilma arstitõendita laagrikohast loobumisel raha ei tagastata. NB! Vajutades ”Kinnitan!” nupule nõustute Noortelaagri tingimustega ehk eelpool toodud punktide ning kodukorraga.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga