LIHTSUS, STIIL JA ELEGANTS! Jalgpallurist disainer Kevin Rääbis lõi oma brändi

Kevin Rääbis

Tammeka jalgpalliklubi ridades mängiv Kevin Rääbis pole kirglik ainult vutiplatsil, vaid tal jagub sisemist energiat, ideid ja loomingulist innustust ka disainimaailmas läbilöömiseks – kunstnikuhingega jalgpallur on loonud KRi tootemargi, mille alla kuuluvad kellad ja mobiiltelefonide korpused.

Kevinit on inspireerinud näitleja Steve Martini sõnad: „Ole nii hea, et inimesed ei saaks sinusse ükskõikselt suhtuda.“ Need panid teda jalgpalli kõrvale ka teistsuguseid väärtusi looma. Tema pakutavad tooted pole luksusesemed, vaid aitavad pigem inimestes parima välja tuua.

„Ma soovin, et nad oleksid osa minust ja kõnniksid seda teekonda koos minuga. Need on tooted, mille funktsionaalsuse ja stiili vahel on tasakaal,“ selgitab Kevin. „Mina usun, et igaühe teekond on eriline, ning need aksessuaarid räägivad seda sinu eest, sinu valik määrab su teekonda.“

Kevini tootemargi tutvustus ütleb järgmist: „Kevin Rääbise käekellad toovad sinus esile parima ja annavad julgust väljanägemisele. Kandes KRi käekella, teed tähtsaks iga päeva, tunni ja sekundi. Aega osta ei saa, küll aga kella, millega võita aega. Klassikaline stiil, elegantsus ja lihtsus aitavad sul jääda iseendaks ja nagu öeldakse, lihtsuses peitub võlu.“

KRi tooted sobivad looja sõnul igasse olukorda, olles ilusad ja minimalistlikud kaaslased taskukohase hinnaga – käekellad paeluvad tähelepanu oma lihtsuses ning on tänu soodsale hinnale kättesaadavad kõigile.

Teisena tasub ära märkida kindlat Jaapani vastupidavust. Hea hind ei tähenda halvemat kvaliteeti, kellade kvartsmehhanismi on valmistanud Jaapani ettevõte Miyota Co. Kolmandaks võib välja tuua usaldusväärsuse, sest tootja annab igale kellale kaheaastase garantii.

KRi mobiilikorpused on olulised, sest telefon on kindel osa meie igapäevaelust. On see moodne või lihtsalt kaunis aksessuaar – seda laseb Kevin ostjal endal otsustada.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga