Lenna Kuurmaa bravuurikas kontserdisõit golfiautoga lõppes veidi enne pealtvaatajaid

Golfiauto on golfarite seas üsna tavaline tarbeese ja liiklusvahend, mis on eriti populaarne nende seas, kel on enam kui neljatunnist mänguaega ja kümmetkonda kilomeetrit golfiradu läbida vanuselisel või mingil füüsilisel põhjusel raske. Ka golfiauto käsitsemisel on omad reeglid, mis väljakul puudutavad enamasti golfimuru rikkumise vältimist ja eetilist momenti, sest mängides lihtsalt ei kiirustata, eriti veel liiklusvahendiga.

Küll aga on naljakaid juhtumeid ette tulnud neil, kes kasutavad golfautot väljaspool golfiväljakut ja ühest sellisest jutustati Eesti televisiooni saates “Hommik Anuga”, kus saatejuht Anu Välba vestluskaaslasteks olid lauljanna Lenna Kuurmaa ning näitlejad Liina Vahtrik ja Piret Krumm.

Siis selgus, et ühel Vihulas toimunud kontserdil oleksid daamid golfiautoga peaaegu esimesse vaatajateritta sisse sõitnud. Lenna Kuurma jutu järgi nägi kontserdi algus välja nii, et muusikud on laval ja kütavad rock`n rolli ning tüdrukud jalutavad golfikäruga kohale, Vihulas aga anti neile selleks golfiauto.

“Ma ei sõitnud otsa, nii palju jäi puudu,” näitab Lenna pöidla ja nimetissõrme vahele jäävat ruumi. “Golfiauto ei sõida väga kiiresti, aga ma panin gaasi põhja, hoog tuli sisse, tüdrukud kiljusid ja peaaegu oleksime publikusse sõitnud, viimasel hetkel sain piduri peale. Edaspidi oleme kontserdisaalides, seal seda ei juhtu, mõtleme midagi muud välja,” naerab ta ja Liina Vahtrik lohutab: “See oligi nii mõeldud, ärge kartke, tulge ikka vaatama!” Lõpp hea, kõik hea!

VAATA VIDEOT!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga