Lendavatel golfaritel tasub spordivarustuse kohta teada kindlaid reegleid

Lendavatel golfaritel tasub spordivarustuse kohta teada kindlaid reegleidÜhest paigast teise lennukiga reisivatel golfimängijatel on arusaamatuste ja närvikulu vältimiseks kasulik teada, kui palju spordivarustust on lubatud kaasa võtta. Estonian Airi lennule võib kaasa võtta golfikoti kuni 14-ne golfikepiga, 12 golfipalli ja paari golfikingi.

Lennureisile kaasa võetud sporditarbed jagatakse sõltuvalt suurusest kolme kategooriasse: väikesed, keskmised ja suured. Golfivarustus kuulub väikesesse kategooriasse, kus paki suuruseks on 15 kg ja/või 140 cm.

Spordivarustuse ja eripagasi aktsepteerimiseks lennule on vajalik lennufirma kinnitus, mille saamiseks tuleb võimalikult varakult ühendust võtta Estonian Airi klienditeenindusega telefonil +37 2640 1160 või oma reisibürooga, kust pilet osteti.

Eripagaseid aktsepteeritakse ainult ettetellimisel ja lennufirma eelneval kinnitusel ning tasustatakse vastavalt nende kuuluvusele märgitud kategooriasse, seda olenemata eripagasi suurusest ja/või kaalust. Hinnakiri kehtib Estonian Airi lendudele ka juhul, kui neid opereerib mitu vedajat ja esimene neist on Estonian Air.

Spordivarustuse kolm kategooriat lennureisidel

Väike: (kuni 15 kg ja/või 140 cm) golfivarustus; lume- ja veesuusad; lumelaud; relvad ja laskemoon.
Keskmine: (16-32 kg ja/või 141-200 cm) surfivarustus; lainelaud; tuulelohe; sukeldumisvarustus.
Suur: (32-50 kg ja/või 201-250 cm) purjelaud.

Jaan-Ivo Lukas

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga