Larsson ja Hanson EGCC 2013 meistrid

Nädalavahetusel peetud EGCC meistrivõistlustel krooniti põhiklassides meistriteks Jan Larsson meestest ja Anu Hanson naistest. Seenioritest võitis Toomas Kull, mid-amatööridest Richard MacCartney ja juunioritest Joonas Juan Turba.

Jan Larsson mängis kahe päeva kokkuvõttes 157 lööki ja edestas hõbedale tulndu Mait Schmidti nelja löögiga. Pronksmedaliga pidi leppima eelmise aasta meister Janar Toomesso, kes kaotas võitjale viie löögiga.

Jan Larssonile oli see esimeseks Estonian Gol f& Country Club’i meistritiitliks, eelmisel kahel aastal oli ta pidanud leppima hõbemedaliga ning kapis on ka üks pronks EGCC meistrivõistlustelt.

Naistest kasutas viimasel päeval kogemused paremini ära Anu Hanson, kes tõusis koha võrra ja võttis kahe löögilise eduga meistritiitli lüües kahe päeva jooksul kokku 166 lööki. Hõbedale jäi Apawan Chinglek kahe löögilise kaotusega ja pronksile Anu Schmidt, kes kaotas võitjale nelja löögiga.

Mid-amatöörides oli kõikidest võistlusklassidest kõige tihedam reminine. Võitis Richard MacCartney 165 löögiga ning vaid ühe löögiga kaotas meistritiitli Vello Kahro, kes viimasel päeval tegi tulmeuseks 79.

Omakorda hõbedast jäi löögi kaugusele Urmas Isok, kellele sel aastal siis üle 35 aastaste klassis pronksmedal.

Juuniorite klassis tuli ülivõimsalt võitjaks Joonas Juan Turba kokku 161 löögiga edestades hõbeda võitnud Markus Rene Epnerit 10 löögiga. Pronksi sai Sam Schmidt, millega vormistas ka väikse tähise Eesti golfiajaloos – varasemalt ei ole ühegi klubi MV’telt ühte perre kolme medalit toodud – pereisa Mait võitis hõbeda ja lapsed Anu ja Sam pronksmedalid.

EGCC meistrivõistluste tulemused

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga