Lähtuvalt piirangutest, nõuetest ja soovitustest toimuvad mais Estonian Golf & Country Club golfitreeningud

EGCC jagas oma kodulehel 02.05 infot, kuidas hakkavad toimuma mais ja ilmselt terve hooaja jooksul erireeglid treeningutel. “Peame olema hoolsad lähikontaktide suhtes, hoolitsema hügieeni eest ja kasutama desinfitseerimisvahendeid. Eesti Golfikool pöörab sellele olulist tähelepanu, sest eesmärk on jääda terveks!” seisab teates.

Noored

“Oleme EGCC noortega ka eriolukorra ajal erilisi treeninguid jätkanud, kuid nüüd saame tagasi tavatreeningud – treeningute kava kõikidele nähtav Sportlyzeris, aga suveks paneme kokku ka mitmed uued grupid. Klubiliikmete lapsed ja lapselapsed on vägagi teretulnud ja selleks hooajaks oleme muutnud suviste noortetreeningute hinnastamise poliitikat. Lastele, kes soovivad treeningutel osaleda terve suve, soovitame mai-august suvepaketti. Suvepaketis saab valida kas osaleda 1 kord või 2 korda nädalas ja hind vastavalt sellele 149 või 269 € (terve hooaeg!). Sama pere teise lapse soodustus on 10% ja kolmanda ning iga järgneva puhul juba 20%. Kes soovib kuu kaupa osalemist, siis treeningute hinnad algavad 50€ kuus. Kui perest osaleb rohkem kui üks laps, siis teise lapse puhul on kuuhind 40€ ja kolmanda ning iga järgneva puhul 30€,” kirjutatakse EGCC lehel.

Mais lähtutakse noortetreenigute aegade juures veel virtuaalkoolidest, aga alates kooliaasta ametlikust lõpust minnakse (ilmselt juuni algusest) üle ka suvisele graafikule, kui treeningud liiguvad rohkem päevastele aegadele. Kui olukord võimaldab, siis alustatakse ka tavapärase bussitranspordiga.

Alustajad

Alates 8. maist alustati selle hooaja green card kursustega! “Kutsuge tuttavad rajale, sest värskes õhus viibimine on lausa soovitatav ning golf lisab sellele sportliku kasuteguri. Lisaks on golfi näol tegemist harrastusega kogu eluks. Lähtuvalt piirangutest, nõuetest ja soovitustest (2+2 reegel jne) alustame mais ajastule kohaselt moodsalt:) Kursus jääb endiselt kolme päevaseks, aga esimese päeva teoreertilise osa, sissejuhatuse ja pro’ga tutvumise teeme mugavalt koduses tugitoolis ja Zoomis! Kaks järgmist põhilist kursuse päeva toimuvad juba väljakul ning siis ei tule ka alustajatel üllatust riietuse ja “kuhu tulla või mida teha” küsimustega. Ees ootab juba tuttav golfipro arvutiekraanilt!” on teates kirjas.
Kursuste hind alates 69€ ning võimalus võtta ka mahukamaid pakette, kus kaasa tuleb nii treeninguid, kui mänguõigust koos varustuse rendiga.

Mängijatele

Nüüd on lubatud ka erinevad rühmatreeningud ning EGCC-s on pakkuda neid nii algajatele kui edasijõudnutele. “Eelmisel või üleeelmisel aastal alustanutele või neile kes pole viimasel ajal palju golfiga kokku puutunud soovitame booster paketti,” kirjutavad nad. “See on kahe nädalane natukene intensiivsem pakett, kus kokku 4 treeningut koos individuaalsete harjutusnõuannetega. Lisaks käiakse pro’ga rajal mängimas ja paari nädalaga peaks saama oskustelt rooste maha lihvitud ning kogunenud piisavalt julgust rajal mängimiseks.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga