Kuidas Ojasaarel läheb?

„Mina tunnen ennast Ojasaarel küll väga omas elemendis. Ideede puudust pole ja teotahet veel jätkub. Tore ju kui saad olla oma aja peremees ja ei pea kelleltki käske ootama,“ ütleb Ojasaare Golfi peremees Jaan Lipsmäe, kellel muuhulgas on käsil ka golfiteemalise lauamängu tegemine, mille loodab valmis saada hooaja alguseks. Seni on rohkem rõhku pööratud väljaku ja teenindushoone rajamisele, millega tänaseks võib juba rahul olla. Lisaks golfile saab Ojasaarel mängida ka tennist Eesti ainsal murukattega väljakul.

Hiljuti sai Leader programmi toel korda uhke maakivist hoone, kus saab läbi viia koolitusi ja seminare. Peremees kiidab Virumaa Koostöökogu võrgustikku: „Sellist koostööaldist kampa pole varem kohanud. Väga hea meel on, et oleme siia piirkonda sattunud“.

Kõik Ojasaarel toimunud  green cardi kursused on läbi viinud pro Rein Auväärt.

Lisaks linnulaulule sobib Ojasaare kompleksi ka vaiksem muusika. Eelmisel aastal käisid seal mängimas Kukerpillid, Kihnu Virve pereansambel, Trio Naturale ja Kungla.

„Tulemust ei saa mõõta ainult rahas. Edukuse esimene kriteerium ei ole raha vaid rahulolu. Reaalseid eesmärke püstitades ja sihikindlalt tegutsedes tuleb soovitud tulemus,“ ütleb Jaan Lipsmäe.

Loe edasi SIIN!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga