Koepka endiselt esimene, Woods kohe kannul

0

Mastersit juhib pärast teist päeva endiselt Brooks Koepka, kuid tulemusega -7 on ka Francesco Molinari, Louis Oosthuizen ning kaks austraallast Jason Day ja Adam Scott.

2016. aasta maailma esinumber Day on kahe päevaga kirja saanud 70 ja 67, 2014. aasta esinumber Scott 69 ja 68. Day tõmbas 3-aastast tütart suudlema kummardades avapäeval ära selja, kuid tema naine ütles, et Mastersit ei saa ju pooleli jätta. Ta ei teinud teisel päeval ühtegi bogey’t. Day jättis tänavu seljavalu tõttu pooleli Arnold Palmeri turniiri.

Päeva parima tulemuse 65 löönud Xander Schauffele kaotab esiviisikule löögiga. Temal oli avapäevalt kirjas 73. 6. koha jagajate seas on ka Dustin Johnson (68, 70) ja Tiger Woods (70, 68).

Mäng peatati pärastlõunase välgu tõttu pooleks tunniks ja märjal pinnal libastunud turvamees vajus Woodsile jalgadesse, kuid Tiger tabas pärast seda võimsad putt’id 14. ja 15. rajal. Woods ei jäänud rahule vaid kahe putt’iga, mõlemad 8. rajal.

Phil Mickelson lõi teisel päeval 73 ja vajus 12. kohta jagama. Bryson DeChambeau (75) langes 16. kohale.

Pärast avapäeva krahhi 75 ärkas Jordan Spieth, kes lõi 67 ja tõusis jagama 29. kohta.

Lõpupäevadelt jäi välja maailma edetabelijuht Justin Rose. Viimati jäi parim mängija Mastersilt välja 2011. aastal: Martin Kaymer. Rose tegi viimasel neljal rajal kolm bogey’t. Välja jäid ka 2017. aasta võitja Sergio Garcia, 2016. aasta võitja Danny Willett ja hiljutine Valspari tšempion Paul Casey. Viimane tegi lausa “lumememme” (81, 73).

Nädalavahetuseks said mängima neli amatööri, nende seas Eestis mehetegusid teinud Viktor Hovland.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga