Koepka ei läbinud hooaja avavõistlusel sõela!

0

Maailma parim golfimängija ei läbinud oma hooaja avavõistlusel sõela.

Brooks Koepka suunas avaldati lõppenud hooajal kriitikat, et ta hoolis ainult suurturniiridest, Koepka tunnistas aga nüüd, et lasi pärast eelmist hooaega ravida põlve. Valu olevat olnud nii suur, et Koepka karjus. Koepka reageeris ebaedule turniiril nii, et läks linna peale. Tema pruut jäädvustas nende seiklusi Instagramis.

Koepka on muidugi ka tunnistanud, et talle ei meeldi teatud väljakud, täpselt nagu ei meeldi teatud väljakud Tiger Woodsile.

Las Vegases 6. oktoobril lõppenud Shriners Hospitals for Children Openi võitis Kevin Na (-23). Sama tulemusega tuli teiseks Patrick Cantlay. Lõpupäeva oli alustanud juhtkohalt Na (-22) Cantlay (-20) ees.

21. kohalt tõusis 4. kohta jagama Bryson DeChambeau. 61: Phil Mickelson, kes langes edetabelis 46. kohale. Viimati oli ta 50 seast väljas 1993. aastal. 67: Brooksi vend Chase Koepka.

Auhinnafond oli 7 miljonit dollarit.

Lõpupäevadele pääsesid 76 paremat, edasi viis -5. Koepka tulemus oli -1 (70, 71). Lõpupäevadele pole profikarjääri senisel kolmel turniiril jõudnud 17-aastane Akshay Bhatia, kes amatöörina oli tipus.

https://twitter.com/PGATOUR/status/1181022096840888320

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga