Klubide meistrivõistlused võitsid EGCC ja Niitvälja

Valgerannas 9. septembril lõppenud Eesti klubide meistrivõistlustel golfis viisid võidukarikad koju meeste arvestuses EGCC ja naisteklassis Niitvälja.

Meesteklassis järgnesid EGCC võistkonnale Niitvälja ja Otepää. Kahe esimese meeskonna vahe oli vaid 2 lööki kahe päeva peale, kus esimesel päeval mängiti foursome/fourball’i mänguformaate ja teisel päeval individuaalselt, teatas golfiliit. Kolmandaks jäänud Otepää Golfiklubi edestas Rae Golfiklubi 12 löögiga. Viies koht kuulus Valgerannale ja kuues Saaremaa Golfiklubile.

EGCC võidukasse meeskonda kuulusid Richard Teder, Ken-Marten Soo, Sten Erik Soo, Janar Toomesso, Henri Pikk, Risto Ring, Kristjan Kaleviste, Peep Pira, Jaanus Turba ja Urmas Isok.

Naiste arvestuses esikoha saanud Niitväljale järgnesid EGCC ja Otepää. Esimese ja teise koha vahe oli lõpuks 7 lööki. Neljas koht taas Rae Golfiklubile ja viies koht Saaremaale. Koduväljaku eelist ei kasutanud ära Valgeranna naiskond, kes saavutas kuuenda koha.

Niitvälja võidukasse naiskonda kuulusid Liis Kuuli, Lil Kuuli, Cliona Georgia Dalberg, Kristina Kuzmenok, Kristel Ulla, Olesia Abramova, Anne Petter ja Ulvi Ingver.

 

 

 

 

Niitvälja on võitnud kõik korrad naiste karikad (kokku 12. kord!). EGCC meesteklassi võit oli kuues kord. Niitvälja on meeste osas ühe korra rohkem võitnud. Korra on kahe suurklubi võidurõõmu rikkunud Valgeranna (2014).

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga