Kevin lõpetas Ameerikas hooaja parima kohaga

Kevin Christopher Jegers jagas 13. kohta 2.-3. aprillini toimunud turniiril Irish Creek Intercollegiate.

Põhja-Carolinas peetud võistlusel võitis Kevin avaringi tulemusega -2 (69). See oli tema esimene ring alla 70 tänavu. Kõik teised peamised meeskonnakaaslased olid alla 70 mänginud. Teise kursuse Eestis veeta otsustanud Mattias Varjuni parim ring Ameerikas on seni 70.

Kevin mängis avapäeva teises ringis 72. „Olen Kevini ja Cooperi (Sears) mänguga täna väga rahul. Tanner (Owens) panustas ka toetavalt. Tingimused olid keerulised, aga me oleks võinud vähem vigu teha,” kommenteeris treener Mark McEntire, kes enne turniiri mainis, et Irish Creeki väljak talle meeldib.

Blue Raider Jegers lõpetas teisel päeval ringiga 75. Middle Tennesseed (T7) vedas seekord tulemusega +18 alt Connor McKay, kes oli enne seda meeskonna liider hooaja ringikeskmisega 72,4. Kevinil oli kirjas 72,8 ja 2. koht, aga nüüd saab temast esinumber. Võidumeeskonnast UNCW-st jõudsid kolm mängijat esikümnesse, neist Sander Akeren esikohale.

Jegers valiti mängu eest Schenkel Invitationalil konverentsi nädala mängijaks. „Mul on väga hea meel, et Kevin juba nii kolledžikarjääri algul nädala mängijaks valiti. Ta ei saanud sügisel COVID-19 tõttu Ameerikasse õppima tulla, aga nüüd, kus ta on siin, on näha, et teda ootab meie juures väga helge tulevik,” sõnas McEntire.

Neli päeva Texarkanas toimuv põhihooaja viimane võistlus Conference USA Championship algab 26. aprillil.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga