Kersti Simon: igale naisele meeldib ju pilke püüda, riided on selleks toredad abivahendid

Kersti Simon Foto: Kersti Niglas

Kersti Simon
Foto: Kersti Niglas

Elus juhtub ikka nii, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Just nii tekkis ka Kersti Simonil idee valmistada endale ise heast materjalist, funktsionaalne ja mugav golfiseelik. Sobilikku golfimängija riietust naine omale kauplustest ei leidnud, kuid kuna Kersti näol on tegemist oskustega disaineriga, siis sündis otsus luua tänaseks palju tähelepanu äratanud golfiseelik.

Seda, kas plaanist teha enda elu kergemaks ja kaunimaks kujuneb ka midagi suuremat ning varsti leiab Kersti ukse tagant golfidaamidest ootejärjekorra, näitab tulevik, kuid üks on kõigile selge: just nii sünnivad head ideed–parimad lahendused tekivad vajadusest.

Jagasite sotsiaalmeedias pilte põnevast isetehtud golfiseelikust, mis esmapilgul näib daamidele lausa hädavajalik. Millest tekkis vajadus ise seelik valmistada?

Oli vaja võistlustele minna. Poodidest ei ole ma golfiks sobivat seelikut leidnud ja nii sai see ruttu ise valmis lõigatud. Ideed hakkasid jooksma … Nendeks võistlusteks ma seelikut küll päris valmis ei jõudnud, kuid juba järgmistel katsetasin seda väljakul, et vajadusel mõtet edasi arendada. Golfifotograafilt tuli ruttu soovitus lisada riietusse värve. Nii sai särk maalitud erksates toonides ja sündiski tore komplekt.

Golfiseelik

Kuidas tulevad golfimängijad kaasa ideega ise golfiriideid teha?

Tähelepanu on need asjad äratanud, aga isetegemise üle ollakse ikka üllatunud. 🙂

Olete kauplustest otsinud sobivaid golfiseelikuid. Kas valik on teie arvates väike?

Tuntud spordipoodides pole üldse golfiriiete valikut. Golfipoodides ehk leiab ka seelikuid, kuid piisavalt praktilisi ei ole ma kahjuks leidnud. Eriti hull lugu on vist suuremate numbritega.

Kas teie kui oskustega disaineri meelest on keeruline golfiseelik ise valmisteha?

Kuna ma olen juba lapsest peale õmmelnud igasuguseid riideid endale ja perele ning nüüd ka oma lapsele, siis minu jaoks see keeruline ei ole.

Milline peab üks soliidne ja mugav golfiseelik olema?

Heast materjalist, funktsionaalne ja universaalne, et seda saaks sobitada erinevate särkidega. Ja eks igale naisele meeldib ju pilke püüda ning riided on selleks toredad abivahendid.

Kas soovi korral saab ka lugeja teie käest endale golfiriideid tellida?

Arvan, et saab. Mõned särgid on juba valmis maalitud, need on ainueksemplarid ja autori autogrammiga. Seelikute osas käib hetkel töö materjali otsimisega. Ehk jõuab veel mõne golfitari õnnelikuks teha.

Trillium Golf Cup 2015

Ajakirja Golf tellimuse saab teha SIIN!

Usutles Monika Kuzmina
Artikkel ilmus ajakirja Golf sügisnumbris

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga