Kepikandjad prognoosivad Mastersi võitjat

Golf Digest rääkis viie kepikandjaga, kes on kokku osalenud 67 Mastersil. Nad arvasid, et teevad asja põnevamaks, kui ei avalda oma nimesid.

Kes võidab?

Kepikandja 1: Dustin Johnson. Ta on vaimselt ideaalne, sest ei lase end millestki häirida. On ime, et ta pole seni võitnud.

2: Ma arvan sama. Augusta muutub pikemaks ja driving tähtsamaks.

3: Justin Rose. Lõpetanud suurturniiridel 15 korda esikümnes. 2009. aastast saadik on Mastersil 20 seast välja jäänud vaid korra ja lõpetanud teisena kaks korda (2015 ja 2017). Tal on uued sponsorid ja ta on väge täis.

4: Rosey. Kellel on praegu rohkem enesekindlust? Temast on saanud parem puttaja ja ta armastab seda kohta. Dustinile see väljak ei sobi. Talle meeldib lõigata ja ta pole kiiretel green’idel puttaja.

5: Bubba Watson. Ta lööb kaugele ja talle meeldivad kiired green’id. Augusta miskipärast rahustab teda. Ta lõpetab karjääri nelja rohelise pintsakuga.

Keegi uustulnuk võib võita?

4: Võimalik, aga õppida on liiga palju.

5: Võib-olla kui tal on kogenud kepikandja. Harjutagu võimalikult palju tšempionitega.

1: Kõik su sugulased küsivad pileteid. Meedia pommitab sind oma küsimustega. Su kepikandja ei tea, mida selga panna. See on su aasta tähtsaim turniir. Sa oled juba neljapäevaks küps.

Kui raske seal kõndida on?

5: Kepikandja jaoks üks kolmest raskeimast. Maui on kõige raskem ja Reno ilmselt teine.

1: Need künkad panevad sääremarjad hõõguma. 1. rada on raske. 5 ja 8 on täiesti kohutavad. 9 on ka hullem kui telekas. Viimased üheksa on kergemad, aga 18 on jälle täielik koletis.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga