JÄRGMISES AJAKIRJAS I Karoline Lund murdis Ladies European Tourile 18-aastaselt

Karoline Lund on 21-aastane, aga tal on kodulehekülg. Golfi hakkas Lund mängima 11-aastaselt. Seitse aastat hiljem läbis ta Ladies European Touri Q-Schooli.

Lõppenud hooaja võitis Emily Pedersen. Lund osales kaheksal turniiril, sealhulgas finaalis, kuhu punkte kogunud 170 naisest lubati 96.

Hooaeg algas Austraalias, kus ALPG Touriga ühiselt peeti kaks turniiri. Austraalia on Lundi lemmikriik. Paar viimast aastat on ta paar nädalat enne hooaja algust Austraaliasse reisinud ja turniirideks valmistunud.

Ladies Classic – Bonville (20.-23.02). „Bonville on kaunis, kuid keeruline. Nagu vihmametsas mängiks: ainult linnu- ja loomahääled. See oli mu esimene vigastusjärgne LET turniir, nii et mul polnud mingeid ootusi. Cut’i läbisin, kuid mängisin mõned löögid üle par’i, nii et polnud parim nädal. Oli lihtsalt väga hea meel, et olin tagasi ja sain mängida.”

New South Wales Open (27.02-01.03). „Metsikud kängurud hüplesid keset fairway’sid. Väga lahe. Dubbo on lühike, kuid väga kitsas väljak. Mõnikord, kui õige veidi eksisid kõrvale, võisid puud või põõsad täielikult löögi blokeerida. Siis tuli lihtsalt tšipata fairway’le ja proovida päästa par.”

South African Open (12.-14.03). „Westlake’i väljak mulle meeldis. Disain oli vahva. Sellel turniiril oli juba tunda, et hakkasin üsna hästi mängima, kuid kahjuks tuli siis koroona.” Karoline hooaja parim koht: T28.

Swiss Open (10.-12.09). „Holzhäuserni väljakul olid head harjutamisvõimalused: tohutu puttamisgriin, Trackmani range, kaks vägevat tšippamisgriini. Väljak oli väga heas korras, griinid ilusad. Mul polnud võistlusel hea nädal, aga treenida oli tore.”

French Open (17.-19.09). „Medoci Chateaux’ väljak mulle meeldib. Olin seal varemgi mänginud. Tiialast on üsna palju ruumi lüüa. Griinidele saab keskmiste ja pikkade raudadega. Üks mu lemmikvõistlusi tuuril.”

Ajakirja Golf täispikka intervjuud Lundiga saab lugeda märtsinumbrist.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga