Kadrina EPT pidas hooaja lõpuvõistluse

Kadrina EPT traditsiooniliseks kujunenud hooaja lõpuvõistlus toimus 26. oktoobril Ojasaare golfiväljakul. Võistlus toimus juba viiendat korda. Võistlemas oli 23 mängijat, sest kahjuks ilmaprognoos ennustas natuke halba ilma ja paljud jätsid seetõttu võistluse vahele. Võistlus saigi alguse kõva tuulega ja peale lõunat kostitas mängijaid aina tihenev vihmasadu.

Mängiti löögimängu erinevates klassides, arvestades mängijate taset.

Open klassi esikolmik: Kaido Hint (EGCC) 65 lööki, Mihkel Lekk (EGCC) 68 lööki, Urmas Koppel (Ojasaare GK) 71 lööki.

Bogey/Poisid esikolmik: Urmas Koppel (Ojasaare GK) 71 lööki, Andres Möldre (Ojasaare GK) 75 lööki, Marek Tank (Ojasaare GK) 79 lööki.

Duubel/Mehed esikolmik: Andri Liivsoo (Ojasaare GK) 79 lööki, Jaan Lipsmäe (Ojasaare GK) 83 lööki, Lembit Veelmaa (Ojasaare GK) 88 lööki.

Tripla/Meistrid esikolmik: Ruslan Hromenkov (Ojasaare GK) 91 lööki, Mattias Gross (Kadrina EPT) 94 lööki, Karmo Kalamäe (Kadrina EPT) 107 lööki.

„Lõpuvõistlus oli üpriski stabiilne ja konkreetseid radu ei oskagi välja tuua. Terve Ojasaare väljak on paras väljakutse, kuna on kitsas ja nõuab täpsust. Samas on see just huvitav ja Ojasaarel on alati mõnus mängida. 1. rada oli vaid keeruline ning läks üle kivide ja kändude, sest ei saanud ennast alguses kohe käima. Eks ilm oli külm ka ja sooja ei teinud piisavalt. Mõned avalöögid oleks võinud paremini ehk täpsemalt sooritada, sest sai ära kaotada paar palli, mis lendasid sirgelt metsa,“ ütles Andri Liivsoo.

Parima mängu tegi ta sel hooajal Pärnu Bay väljakul, kus õnnestus kõik ja ta ületas kõvasti enda tavalist taset. Võistluste mõttes õnnestusid tal kõige paremini aga Kadrina EPT meistrivõistlused EGCC väljakul, kus ta võitis Kadrina EPT meistritiitli.

Auhinnad ja meened saidki hooaja lõpetamisel ka EPT neljapäevakute meister ja EPT meistrivõistluste parimad.

EPT neljapäevakute meister 2019: Mart Suursu, kes sai aastaks hoiule rändkarika. Mart on neljapäevakutekarika võitnud ka 2016. aastal.

EPT meister 2019: Andri Liivsoo, auhinnaks Rosi Puhkemaja kinkekaart kümnele.

EPT meistrivõistluste Open klassi võitjad: meestest Mart Suursu (EGCC), naistest Zenta Lood (Ojasaare GK).

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga