Jutanugarnid võitsid vahva paarisvõistluse

Ariya ja Moriya Jutanugarn võitsid 17. juulil lõppenud Great Lakes Bay turniiri Michiganis.

Nelja päeva formaadid olid foursome, fourball, foursome, fourball. Enamasti olid paarid eristatavad sama riietusega. Paaridel olid vahvad nimed. Nii näiteks võtsid Danielle Kang ja Lydia Ko nimeks Sisters From Another Mister, Lexi Thompson ja Nasa Hataoka olid aga Team Rocket. Eelmisel nädalal LPGA Touril võidutsenud Nasa sai sellise eesnime, sest vanemad lootsid tütrest raketiteadlast. Lexi sõlmis just lepingu Rocket Mortgage’iga, kuid tema pikki lööke võib nimetada ka rakettideks.

Yuka Saso oli paarilise Min-Jee Lee nii suur fänn, et palus temalt kingituseks palli ja ütles pärast Lee üht vägevat avaringilööki: „Õpeta mind ka niimoodi lööma!”

Judy Rankin ütles, et sellisest võistlusest jäävad mängijad kõrvale vaid vigastusega, sest see on vaheldus keset kurnavat tuuri.

Tai õed võitsid tulemusega -24. Fourball’is mängisid nad mõlemal päeval 59. Tiitlit kaitsev Tai ja Ameerika paar Jasmine Suwannapura & Cydney Clanton järgnes tulemusega -21.

See oli Moriya teine võit LPGA Touril. Ariya caddy Peter Godfrey oli 10-kuise tütre juures haiglas ja Ariya kotti kandis Morgan Presselilt palka saav Barry Cesarz, kuid Ariya ja Peter rääkisid turniiri igal õhtul.

https://twitter.com/LPGA/status/1416208782334513152

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga