Justin Thomas võitis Playersi

Justin Thomas võitis 14. märtsil lõppenud The Players Championshipi.

Teise ringi järel asus juhtima Lee Westwood ja juhtis ka pärast kolmandat: -13. Järgnes Bryson DeChambeau tulemusega -11. Lõpuringi alustasid mitmed esiotsa mängijad (Sergio Garcia, Jon Rahm) birdie’dega ja muutsid kitsa tipu kitsamaks, kuid seejärel nad kohe ka pudenesid taas ja tundus, et võistlus läheb äraarvataval suunal – Westwood ja DeChambeau jagavad esikoha.

Tagaüheksal asus aga juhtima Thomas, kes võitiski tulemusega -14. Esikoht oli väärt 2,7 miljonit dollarit. Golf Channeli võiduintervjuus puhkes Thomas nutma.

2. koha sai Westwood (-13), 3. kohta jagasid DeChambeau ja Brian Harman (-12). Tundus, et TPC Sawgrass naeris väljakut pikkade löökidega alistama tulnud DeChambeau üle, sest tema birdie-putid keerasid ridamisi välja. Mängijad tegid avapäeval palju vigu kuulsaima 17. raja saarel ja nimetasid selle griini teistest kõvemaks. Mullu jäi The Players koroona tõttu pooleli ja seega oli tiitlikaitsja 2019. aasta võitja Rory McIlroy, kes kukkus OWGR-i esikümnest eelmisel nädalal. Ta lõi avaringi viimasel rajal kaks palli vette ja sai 4-löögisel rajal kirja 8, kokku 79. Ta vabandas, et soovis DeChambeaule näidata, et suudab ka kaugele lüüa.

William Hilli kohaselt oli Dustin Johnsoni võidu tõenäosus 11-1. Järgnesid McIlroy (14-1), DeChambeau (14-1) ja Rahm (16-1). Maailma esinumber Johnson lõpetas 48. kohal ja teatas, et ei plaani osaleda Tokyo olümpial, sest ei jaksa lennata nii palju.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga