JOOGA GOLFARITELE! Niitvälja Golf korraldab teise joogatunni

Evelin Märtson-Nava

Evelin Märtson-Nava

Kolmapäeval, 28. septembril kell 17.45-18.45 toimub Niitvälja Golfi teine jooga proovitreening ja klubi teatab: “Oled väga oodatud Vinyasa Flow tundi, mille viib läbi juhendaja Leelo. Selga pane mugavad spordiriided, kindlasti võta kaasapikkade käistega jakk, et tunni lõpuosa lõdvestuses jahe ei hakkaks. Tund toimub paljajalu, jalanõud saab saali seina äärde jätta.

Kui soovid, võta kaasa oma matt (matid on kohapeal olemas), väike rätik ja veepudel. Tund toimub Tere tenniseskeskuses Tondil Sõjakooli 10, Liilia saalis. Parkimine keskuse parklas on tasuta.

Klienditeeninduses küsi endale sissepääsukaart ja sind juhatatakse riietusruumidesse. Liilia saal jääb riietusruumidest väljudes vasakule. Treeningsaali sisenedes kirjuta oma nimi registreerimislehele. Tunni lõppedes puhasta oma matt pritsides sellele puhastusvahendit ja kuivatades paberiga. Vahendid on saalis olemas. Matt riputa seinale. Enne ja pärast tundi saate esitada küsimusi.Kui soovid proovitunnis osaleda, anna meile sellest palun teada kirjutades aadressile info@niitvaljagolf.ee või helistades numbrile 6780454 (caddiemaster).

Tuletame meelde, et septembris registreerunutele pakume kuukaarti hinnaga 39 eurot kuu (tavahind 59 eurot). Juba 3. oktoobril algab treeninghooaeg, mille kohta leiad rohkem infot meie kodulehelt niitvaljagolf.ee. Tule lae ennast uue energiaga, et olla tervem ja õnnelikum!”

Jüri Kukk

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga