Jõelähtmes mängiti Lexusele

EGCC-s 21. augustil peetud Lexus Invitationalil võis palli ühe löögiga auku saates võita Lexuse.

Paarismängus arvestati igal rajal selle mängija tulemust, kelle tulemus oli sellel rajal parem.

P: Tiit Järvekülg / Hiie Nõmmela (59), Urmas Isok / Gunnar Toomemets (60), Lembe Marley / Ingar Mäesalu (60).

N: Ene Tuul (38), Nõmmela (38), Merle Kalvet (36).

M: Toomemets (46), Heigo Soppe (42), Andrus Valma (40).

Lembe Marley küll autot ei võitnud, kuid endalegi üllatuseks sai abikaasa Ingariga 3. koha ja auhinnaks imelise käsitööna valminud karika ja vihmavarju, et vihm poleks treeningpäeva ärajätmise põhjuseks.

„Ingar vedas mind golfi mängima ja tema on see, kes minu enesekontrollikaotusi meie golfiringidel nii hästi talub. Temaga tõime 21. augustil koju ka meie esimesed ühised karikad,“ räägib ta ja vabandab, et golfiterminites tugev pole, kuna mängib alles kaks kuud.

Eriti meeldis Marleyle nende jaoks viimase (8.) raja par. Esimese löögi sai ta kohe green’ile ja sealt kahe putt’iga sisse. Valis veel, millega lööma peaks, aga kuna tema arsenalis on hetkel oskused olematud, siis läks ta driver’iga lööma ja tegi hea tundega löögi otse green’ile. „Õnneks lendas pall õigesse suunda,“ naerab Lembe.

Heinu Klaas kirjutas just pikemalt trahvidest. Kuidas nendega oli?

„Olen küll veel nii roheline, et kindlasti teen vigu, aga olen need ikka kõik andeks saanud. Suuremaid vigu pole teinud, v.a see, et Lexuse turniiril lõin pallist nii mööda, et ainult mättaid lendas. Selle eest saingi siis kohe trahvi ehk löögi kirja.“

Metsa läks sõna otseses mõttes 1. rada (10 lööki). Avalöök läks kaugele metsa. Marley otsustas võsas mitte ragistada ja võtta trahvi ning lõi uue avalöögi. Lõpetuseks istus ta veel punkris, kust õnneks ühe löögiga välja sai.

„Ebaõnnestunud radade põhjuseks on minu väga vähene kogemus ja ainult see. Kuna olen endine sportlane, siis jõu taha midagi jääda ei tohiks,“ muigab ta.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga