Teisipäeval, 23.08 toimus EGCC ajaloo teine juunioride ja seenioride vaheline kohtumine. Rajale läks 17 juuniorit ja 15 seeniorit ning taaskord olid võidukad juuniorid – 10 paremat tulemust andsid kokku punktisummaks 200 seenioride 181 ees.
Võistlustulle astuti seekord nii individuaalselt kui tiimiti, kõik mängisid nii enda eest kui ka kogu oma tiimi eest. Mängiti Stone Course’il 9 rada ja maha peeti ka kaks erivõistlust, lähim lipule 8. rajal ning Pikim avalöök 9. rajal. Tüdrukute ja naiste arvestuses lõi palli lipule kõige lähemale Margarita Ross, poiste ja meeste poolt oli aga täpseim Anti Pukk. Pikima avalöögi tegi tüdrukutest Lill Kangust, poistest aga Joonas Turba, kelle pall lendas peaaegu klubihooneni välja.
Juunioridest tegi kõige parema tulemuse Anna Aron, kes kogus 25 punkti. Teine koht kuulus Siim Lukas Lokotarile ja kolmas Mark Merilaile, kes said mõlemad 22 punkti, kuid Siimu aitas teisele kohale madalam nändikäp. Seenioride võitja oli Sven Simson 23 punktiga. Teiseks tuli Vallo Välb 21 ja kolmandaks Maido Pajo 19 punktiga.
Võidukasse noortetiimi kuulusid Anna Aron, Siim Lukas Lokotar, Mark Merilai, Henry Mägi, Joonas Turba, Robin Merilai, Sten Erik Soo, Richard Teder, Aaron Kobin, Joosep Turba, Ralf Henri Põldoja, Lill Kangust, Johan-Erik Põldmäe, Ruut Kangust, Sean Tavis, Sten-Erik Tarvis ja Maksimilian Savenkov.
Golfiportaal on kõigile, kes peavad lugu kvaliteetsest vabast ajast, hindavad tervist ja sportlikku eluviisi, tahavad nautida kaunist loodust ning huvituvad golfist.