Joel Lindpere Open golfivõistluse 88 osalejat panid ennast rekordkiirelt kirja

Foto: Henri Pira

16. septembril Rae golfiväljakul toimuva jalgpallur Joel Lindpere omanimelise golfivõistluse osavõtulist sai sel nädalal täis — 9 päeva enne mõõduvõtmist on turniirile Joel Lindpere Open 2017 ennast kirja pannud 88 mängijat, mis on ka osalemise piirarvuks.

Joel Lindpere ise võistluse populaarsuse ja mängijate nimekirja kiire täitumise üle eriti üllatunud pole, sest võistlus saigi tema sõnul sellise sündmustest vaesema aja peale rihitud. “Hooaeg hakkab lõppema, sel nädalavahetusel kusagil mujal turniire pole ja paljud inimesed, kes kaasa löövad, on minu sõprusringkonnast,” selgitab ta. “Aga mul on hea meel, et on palju inimesi, kes kohale tulevad, mulle meeldib, et golfimängule on nõudlust, siit saab asi ainult paremaks minna ja see on suur samm edasi selle poole, et võistlust järgmisel aastal uuesti teha.”

Joeli sõnul tahab ta omanimelisest võistlusest kujundada mitte sedavõrd professionaalset golfiüritust, kuivõrd ajaviitegolfi. “Kindlasti saavad osalejad hea mängu ja seda koos mõnusa meelelahutusega — ma loodan, et see tuleb lõbus üritus,” lisab ta.

Kuna Joel Lindpere koduklubi on Golf X Rae, siis aitab klubi teda üritust korraldada ning jalgpallur ütleb, et ta ongi oma kiire töögraafiku tõttu korralduse klubitiimile usaldanud. Kuigi jalgpall on jätkuvalt esikohal nii töö kui hobina, on Joel tõstnud golfi oma harrastatavates spordialades raudselt teisele kohale.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga