Jegersi ülikool jäi Nicklausi väljakul rekordvõiduta

Middle Tennessee lõpetas 12.-14. märtsini peetud Linger Longer Invitationali 9. kohaga.

Georgias Jack Nicklausi kujundatud Great Watersi väljakul 16 kooli konkurentsis peetud turniiri võitis Charlotte (-23), kelle John Gough oli parim ka individuaalselt (-13). Middle Tennessee Connor McKay sai 2. koha.

Kevin Christopher Jegers seekord meeskonda ei mahtunud, kuid oli oma kooli golfaritest McKay järel parim (T24, +1) ja kuulub tõenäoliselt järgmine kord taas tiimi.

Middle Tennessee alustas esimest ringi 10. kohaga ja treener Mark McEntire kommenteeris, et vahelduseks oli ka sellist mängu vaja, et mitte liiga mugavaks muutuda. Ta ütles, et McKay, Jegers ja Tanner Owens olid tublid, kuid sel tasemel suudaks mängida ka kooli ülejäänud kolm esindajat, kes peavadki end nüüd järgnevatel päevadel tõestama. „Harjutame pärastlõunal mõnda asja ja hakkame homme tabelis ülespoole liikuma,” sõnas ta.

Middle Tennesseel oli võimalus korrata 2007/2008 hooaja rekordit, kui võideti neli turniiri järjest. „Kõik mängivad hästi ja saavad omavahel läbi,” kiitis McEntire. Seekord mängisid aga peamiselt meeskonnad, kes eelmisel võistlusel ei mänginud.

McKay ja Owen Stamper lõpetasid eelmisel turniiril esiviisikus ja valiti seetõttu C-USA konverentsi nädala parimateks. Stamper mängis 2. märtsil Middle Tennessee esmakursuslaste rekordi 65.

Great Waters avati 1992. aastal ja renoveeriti 2019. aastal. Golf Digest on selle väljaku, kus vesi on kogu aeg vaateväljas, aastaid järjest valinud Ameerika 100 parima avaliku hulka.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga