Jegersil jäi EM-il sõel läbimata

Austrias 26. juunil alanud EM-il tegi toreda stardi Kevin Christopher Jegers, kes läbis avapäeva tulemusega -1 ja paiknes 144 mängija seas 43. positsioonil.

Kevin alustas meeletus kuumuses päeva küll veaga, kuid tegi avapoolel kaks birdie’t, teatas EGL. Teise poole kuue esimese rajaga sai ta kirja veel ühe „linnukese“ ja paiknes ühel hetkel Top 30-s, kuid 7. rajal tulnud päeva teine viga langetas kohta veidi.

Kevini kommentaar: „Väljak on super heas konditsioonis, griinid ühtlased ja kiired, feerid ühtlased ja rohelised. Väga palav oli, 39 kraadi ja täielik tuulevaikus, suhteliselt raske oli mängida. Mäng oli kokkuvõttes suhteliselt hea. Lähimäng oli hea, rauad oleks saanud kōvasti paremad olla, avalöögid olid ka head. Proovin homme veel paremini mängida.“

Kahjuks tuli kokkuvõttes tulemuseks +9 (71, 76, 78). Edasi viinuks +3.

Jegersi sõnul läks kolmanda päeva mäng täiesti aia taha.

“Ei suutnud kuidagi panna palli lendama sinna, kuhu tahtsin ja ka putid ei läinud. Ega midagi teha pole, peab minema tagasi Niitväljale harjutama, et paremaks saada. Väljak oli hämmastavas korras ja mulle see väga meeldis. Oleks tahtnud kindlasti ühe ringi veel siin teha,” sõnas Jegers, kelle järgmine võistlus on 10. juulil Wroclawis algav meeskondlik 2. divisjoni EM.

Võitis Matthias Schmid (Saksamaa, -15), kes saab osaleda järgmisel kuul proffide The Openil.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga