Ines võitis Saaremaal

Saaremaal peeti 22. juunil Bauhofi turniir Kuuritool.

Fourball: Triin Marleen Ustal / Kristofer Kosemaa (50), Siim Auväärt / Külli Lilleorg (49), Ralf Johan Kivi / Aleksander Avakov (49).

Punktimäng: Eda-Ines Etti (44), Anu Hanson (43), Külli Lilleorg (43).

Mängima tuli 96 golfarit. EGCC-d esindav Külli Lilleorg praamijärjekorras passima ei pidanud, sest tal oli praamipilet broneeritud. Külli, kellel on Saaremaal suvekodu, jäi rahule väga praktilist laadi auhindadega.

„Suvel Saaremaal olen Bauhofi lojaalne püsikunde. Hea kaubavalik, super asukoht ja asjatundlikud teenindajad hoiavad suhet hellalt edasi!“ sõnas ta.

Parim rada oli tal viimane, kus õnnestus täiuslik par ja lõpuni säilitada võistlusvibe. Viimasel kolmel rajal tuli teadlikult pingutada, sest väsimus hakkas sooritusse ja stabiilsusse sisse rammima.

Kõige õudsem oli sooritus 3-löögisel 14. rajal, lausa ohtlik. Teine löök ebaõnnestus sügavas punkris ja seadis flaidikaaslase sõna otseses mõttes löögi alla. Tulemuseks dubbla ning elus ja terve flaidikaaslane. „Võttis ikka korraks käed ja sisetunde värisema. Golfi nautides ei tohi kunagi unustada reegleid ja riske golfirajal. Alati rajal olles märgata, kuidas paikned flaidikaaslase löögi suhtes,“ räägib Külli.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga