Hole-in-one-võistlusi toimub Otepääl sel nädalal lausa kolm

0

Sel nädalal antakse Otepääl tabava golfilöögi eest Mitsubishi linnamaastur väärtusega umbes 37 000 eurot ja arvuti MacBook Pro väärtuses 2300 eurot.

Neljapäeval, 12. juulil toimub Cashback World Golf Trophy 2018 by Organic+.

Rajal 4 on põhivõistluses ühe löögiga palli auku saatnud mängijale välja pandud 13-tolline erikonfiguratsiooniga MacBook Pro. Lüüa tuleb meestel umbes 123 meetri, naistel ja juunioridel 115 meetri kauguselt lipust.

Rajal 6 on ühe löögiga auku lööjale välja pandud Mobile.ee poolt Mitsubishi Eclipse Cross. Lüüa tuleb meestel 145, naistel ja juunioridel 124 meetri kauguselt lipust.

14.-15. juulini toimuval Baltic Senior Openil on ükskõik millisel PAR3 rajal hole-in-one’i lööjale välja pandud pakett 20 korda tasuta Otepää Golfikeskuses mängimiseks.

Mitme võitja puhul loositakse auhinnad välja kohapeal auhinnatseremoonia ajal.

Toetajad on pannud välja hulgaliselt loosiauhindu ka samadel võistlustel kõigile osavõtjatele ja lubada võib meeleolukaid golfipäevi.

Selle nädala hole-in-one-võistlusi toetavad populaarne automüügiportaal Mobile.ee, Apple’i autoriseeritud esindaja Valge Klaar, Eesti üks parimaid kindlustuseksperte CHB Kindlustusmaakler ja maailmameistrite kodulinna Otepää golfikeskus.

Võistlustel on veel vabu kohti ja golfikeskus ootab kõiki registreeruma. Täpsema info leiadb võistlusjuhendist või Caddiemasterist!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga