Heategevuslikul golfivõistlusel vähihaigete laste heaks osaleb Joel Lindpere

Golf X Rae korraldab laupäeval golfivõistluse Golf Aitab 2017, et aidata sihtasutusel Tallinna Lastehaigla Toetusfond koguda raha vähihaigete laste isolatsioonipalatite jaoks. Võistlusele on ennast registreerinud ka Joel Lindpere, kes ütles ajakirja Golf toimetusele, et laste aitamine peaks olema riigi ja iga kodaniku kohus. Iga golfar saab vähihaigeid lapsi ja Tallinna lastehaiglat aidata, osaledes Heategevusgolfis!

Golf X Rae tegevjuht ning Eesti Golfi Liidu endine peasekretär Piret Sepp räägib, et eelmisel aastal tegi sellise võistluse Eesti Golfi Liit esmakordselt ja summa sellest tuli päris arvestatav, just sellises suuruses, mida oodati, ja abi said sellest mitmed vähihaiged lapsed. Lisaks korraldati koostöös Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liiduga tasuta golfiõpetuse päev, mil lapsed, kelle seisund seda võimaldas, said golfimängu proovida. “Ootame ka sel korral rohket osavõttu. Lisaks osalustasudele ja greenfeedele ootame annetusi ja toetust ka ettevõtetelt. Ettevõtetel on võimalik anda oma panus lisaks annetusele ka reklaamina golfiväljakul ning hilisemas meediakajastuses.” ütleb Piret Sepp. Ta loodab, et heategevus vähihaigete laste heaks kõnetab paljusid, sest abi vajab ka üks golfikogukonna pere, ja ilmselt on paljudel inimestel endil reaalne kokkupuude vähihaigetega olnud, sest tänasel päeval on see haigus väga levinud.

Golf Aitab 2017 meediatöö korraldab ajakirja Golf toimetus. Meeskond töötab vabatahtlikkuse alusel ja kutsub kõiki golfimängijaid üles võistlusel osalema, tegema üheskoos head ning toetama isolatsioonipalatite loomist! Ajakiri Golf kingib kõikidele võistlusel osalevatele golfimängijatele ajakirja aastase tellimuse. 

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga