Hea uudis! EGCC kutsub golfareid aastaalguse võistlusele

joelahtme2Estonian Golf & Country Club kutsub kõiki golfimängijaid 1. jaanuari golfivõistlusele! Pühapäeval kell 10.15 antakse ühisstart 18-rajalisele võistlusele ehk mängitakse 2×9 rada Stone Course’il, kuhu mahub ühtekokku mängima vaid 48 mängijat!

Registreerimisega tasub kiirustada, kuna kohad täituvad tõenäoliselt kiiresti!

Ka sel korral tuleb punktimäng kolmes erinevas segavõistlusklassis — mehed HCP-ga kuni 15 mängivad tagatiidelt, mehed HCP 15,1-28 mängivad klubitiidelt ning naised ja HCP-ga üle 28 mängijad eest-tiidelt. Auhindamine on kohe peale võistlust, tunnustatakse võistlusklasside kahte paremat mängijat.

“Alustame kõik koos kell 10.15 ühisstardist ning ennem starti pakume ka sooja kringlit ja jooki. Avasõnad teeme kell 9.55 meie talvise klubihoone ees rangemajas, klubihoone ise on talvel suletud. Enne võistlust saab võimelda ja soojaks ennast teha lähimängualadel, kasutades enda palle, range on suletud. Stone Course’il mängime ikka suvegriinidega, nii nagu ka jõulude teisel pühal võisteldes.” öeldakse tegevuste tutvustuses.
Võistlustasu on 15 eurot neile, kel 2017. aasta mänguõigus on soetatud, külalistele ja mänguõigust veel mitteomavatele lisandub võistluspäeval green fee 25 eurot ehk kokku 40 eurot.

Mõned olulisemad punktid, mida tasub korraldajate arvates võistluseks meeles pidada: “Võistluspäeval mängime eelispaigareeglitega ehk niiöelda talvereeglitega, mis tähendab, et madalaks pügatud aladel saab palli puhastada ja scorecardi ulatuses tõsta (v.a. griin). Kuna bunkrites puuduvad rehad, siis ka bunkrites saab erandkorras palli asetada scorecardi ulatuses endale meelepärasesse kohta. Väljakul puuduvad Out-of-bounds vaiad ehk out’i ei ole.
Vastavalt EGL reeglite ja HCP toimkonna otsusele ei saa Eestis mängida HCP-kõlbulikku ringi perioodil november kuni märts ehk selles mõttes on ka võistlus pingevaba enamusele — HCP jääb endiseks ka peale 1. jaanuari golfivõistlust!

Paremusjärjestus lõpuprotokollis tuleneb tasatulemuste puhul mängijate HCP-st — kellel on madalam, see on sama punktisumma juures lõpuprotokollis ka kõrgemal kohal. Kui mängu HCP on golfaritel võrdne, siis arvestatakse tasatulemuse puhul lisaks veel väljaku viimaseid 9-6-3-1 radu.”
Osavõtjate nimekiri läheb lukku vastavalt võistlejate registreerimisele järjekorras ning osavõtutasu kohustus tekib kõigil, kes hiljemalt 30. detsembri õhtuks on oma osavõtu kinnitanud. Kui mängija loobub 1. jaanuari hommikul võistlemisest, siis võistlustasu ja green fee maksmise kohustus tekib ikka. Kui soovite mängida kellegiga koos ühes grupis, siis märkige see registreerimisel kommentaaridesse, korraldajad annavad võimaluse mängida aasta esimesel päeval sõpradega koos!
Ilmaennustus on golfimänguks pühapäevaks soodne, näitab ilusti plusskraade ja tuul on vaiksem kui hiljutisel jõuluvõistlusel, millest võttis osa 66 mängijat.
Võistlusele saab registreeruda http://egcc.ee/et/voistlused/golfbox-kalender#/competition/949892/info kuni 31. detsembrini kella 15-ni või kuni ootejärjekord on üle 10-ne inimese. Stardigrupid avaldatakse hiljemalt kuus tundi enne aasta lõppu.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga