HEA TEGU! Golf&Corny tellimismängu võitja kinkis Cornysid ka Rae Golfi lastele

Ajakirja Golf toimetus korraldas eriolukorra raames tellimiskampaania, kus loositi välja Corny eksklusiivsed golfikarbid. Üheks võitjaks osutus golfimängija Janek Orumägi, kes otsustas Rae Golfi noortele rõõmu valmistada ja neile samasugused Golf&Corny karbid kinkida.

Lapsed on pandeemia tõttu pidanud trennidest eemal olema

Janeki sõnul tuli tal pärast võitu kohe mõte, et võiks Rae Golfi lastele ka üllatuse teha, seda enam, et seal käib golfitrennis tema poeg Rassel. “Kuna lapsed on kindlasti pandeemia tõttu pidanud paljudest tavapärastest toimingutest nagu trennid ning üldse vabalt liikumisest eemal olema, siis nüüd, kus olukord on natuke leebemaks läinud ja on lubatud osad trennid, nende hulgas ka golfitrennid, tekkis kohe mõte, et miks mitte need võidetud Corny batoonid lastele anda. Et neid Cornysi ikka pikemalt jaguks, sest ees on ju suurepärane golfitrenne täis suvi, otsustasin omalt poolt kogust suurendada,” rääkis ta.

Et neid Cornysi ikka pikemalt jaguks, sest ees on ju suurepärane golfitrenne täis suvi, otsustasin omalt poolt kogust suurendada.

Golfitee leidis Janek juhustlikult

Janek ise leidis tee golfini suhteliselt juhuslikult. “Otsustasime paari tuttavaga paar aastat tagasi, see oli vist 2018. aastal, et lähme ja proovime, et mis see golf on. Ja nii me 2018. aasta maikuus green cardi Niitväljal tegimegi. Minul tekkis kohe tunne, et golf on väga lahe, seda mängu tahan mina mängida ja õppida ning nii ma selle pisiku sain,” räägib ta. Mehe kõrvalt tekkis huvi golfimängu vastu ka pojal Rasselil. Kui nad kuulsid, et Rae Golfis toimuvad laste golfitrennid, käis poeg terve eelmise aasta trennides ja Golfisõprade laagris, mida korraldavad Rae Golf ja Liipa talu. Talvel käis poiss sisetrennides ning suvel ootab jälle Rae Golfi trenne. “Siiani on ta rahul ning huvi golfi vastu tundub aina suurenevat. Arvan, et meil tuleb koos temaga see suvi rohkelt golfi,” rõõmustab isa.

Minul tekkis kohe tunne, et golf on väga lahe, seda mängu tahan mina mängida ja õppida ning nii ma selle pisiku sain.

Golf tähendab natuke kõike

Janeki jaoks tähendab golf natuke kõike – mõõdukalt sporti, ilusat loodust, värskes õhus viibimist, head seltskonda ja see kõik kokku mõjub hästi ka tervisele. “Olen selle lühikese aja jooksul, mil golfi olen mänginud, kohtunud paljude lahedate inimestega ja uusi tuttavaid leidnud. Golf on lahe!” ütleb ta.

Golf on lahe!

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga