Hansavest Rental võitis kaubandus-tööstuskoja turniiri

EGCC-s peeti 13. juunil Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Mateki võistlus, kuhu kutsuti koja liikmesettevõtted.

Mängiti scramble’it. Võitis Hansavest Rental (+12p ehk 48) koosseisus Rainer ja Rasmus Paks, Allan Roosipuu ja Derek Vaide.

Järgnesid Ramm Ehitus (47, Rainer Boberg, Siim Ehatamm, Lauri Männiste, Märt Mõistus) ja Solar 4 You (44, Rene Aguraiuja, Katrin Kiisa, Jaanus Simson, Hanno Strazds).

Osales 18 võistkonda. „Üritus oli väga populaarne, mitu meeskonda pidi kahjuks ukse taha jääma,“ ütles Moonika Kukk EKTK-st.

Napilt 4. kohale jäänud Baltoili liige Joel Pärle ütles, et oli hästi tore flight, kus keegi kogu aeg toetas täpselt õigel hetkel. Baltoil alustas 4. rajalt ja liiga hästi minema just ei saanud. „Tasapisi vingerdasime lipu suunas, kuni kolmas löök oli green’ist üle tagumise fore’i peal. Sealt lõi Marge (Linnas) väga ilusa pika puti sisse ja see tegi kõigil tuju rõõmsaks. Kandis läbi mängu vist head energiat. Võib vist öelda küll, et kõige parem rada. Kuigi oli palju birdie-võimalusi ja paar neist õnnestus ka realiseerida hiljem,“ sõnas ta ja lisas, et halbu radu õnneks polnud. Kaks viga tuli kuidagi sisse, aga ka nendel radadel oli väga ilusaid lööke.

Baltoili liige Tuija Mononen võitis pikima avalöögi.

Joel pole käinud veel ühtegi golfi välisturniiri vaatamas, aga loodab jõuda kunagi tulevikus. Kuidas ta vaataks näiteks US Openit? See on ju nagu muusikafestival; ei tea, millist esinejat vaatama minna. Kui palju ta Tiger Woodsi vaataks?

„Vaataks samamoodi nagu elu, avatud silmadega. Tiger Woods on vaieldamatult üks maailma parimaid golfareid, kuid golf pole ainult ühe mehe mäng. Selle teeb põnevaks kogu väljakul toimuv. Seega kui juba, siis tahaks näha võimalikult palju erinevaid mängijaid, nende valmistumist, tehnikaid, kepikandjaid, muude taustajõudude toimetamist jne.“

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga