Golfivõistlusel Isa Lapsega Ojasaarel säras perekond Adul

Golfivõistlus Isa LapsegaMöödunud laupäeval pidas Ojasaare Golf viimase hooajaks planeeritud võistluse Isa Lapsega Ojasaarel. Kui korraldajad olid võistluseelsel perioodil sai iga päev ilmateadet vaadanud ja mõtisklenud, et kas selline võistlusformaat ja sidumine isadepäevaga on üldse mõistlik, siis võistlustejärgselt nenditakse, et kõik toimis.

Kokku oli vihmast isadepäevaeelset päeva tulnud nautima kaksteist osalejat. “Suurima panuse andis Lembit, kes osales tütre ja kahe lapselapsega. Kuna üksinda oli raske kolmele kaaslasele paariliseks olla, kutsus ta appi sõber Vitali. Tuntud headuses ja koosseisus esines taaskord perekond Adul, kus pereisa Joel võistles ja võitis nii tütre kui ka pojaga. Noorim osaleja oli Kerdo, kes isa Lehoga mängides vapralt kõik kaheksateist rada ilusasti vastu pidas. Täiesti uued nimed Ojasaare võistlustel olid Andres ja Tõnis Karl Kivivare,” annab Ojasaare Golfi eestvedaja Jaan Lipsmäe võistlusest ülevaate.

Kategoorias Isa Pojaga võitsid seega Joel ja Sten Adul, järgnesid Andres ja Tõnis Karl Kivivare, Leho ja Kerdo Aros ning Lembit ja Kristo Veelmaa. Isa Tütrega kategoorias olid taas paremad Adulid, isa Joel ja tütar Anete Liis, teise koha saavutasid Vitali Dimitrijev ja Merili Veelmaa ning kolmandaks jäid Lembit ja Sandra Veelmaa.

Hooaja analüüs seisab Jaan Lipsmäe sõnul alles ees. “Kindel on see, et järgmisel aastal korraldab võistlusi Ojasaare Golfiklubi, mis annab võimaluse kalendrit paremini koostada ja võistlusi kvaliteetsemalt läbi viia. Juba praegu võib öelda, et lõppenud hooaeg oli senistest võistlushooaegadest konkurentsitult parim. Siit on hea veel hoogsamalt edasi minna,” on ta optimistlik.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga