Golfimängija Janar Toomesso: PERHi inimesed on ebareaalselt tublid!

Praegu muretsevad oma tervise pärast paljud, mis omakorda tekitab stressi ning kahjustab immuunsüsteemi toimimist.

Golfimängija Janar Toomesso jagas enda Facebooki postituses enda kogemust. Õnneks polnud tegu koroonaviiruse, vaid kahepoolse kopsupõletikuga, ent mees veendus ise haiglatöötajate tubliduses ning abis ja mõistis, kui oluline on arstide-lähedaste toetus ning enda tervise hoidmine.

“Igatahes olen tänulik selle õppetunni eest ja soovin kõigile – mõelge täna ühest asjast, mis tegelikult hästi on. Ükskõik, kaua see hullus aega võtab, aga millalgi see läheb mööda ja siis oleme paremad, targemad ja suurtemate kogemustega,” kirjutab ta oma seinal.

Avaldame postituse:

KOGEMUS … vahest aitab elu sul seada prioriteete, kui ise jääd hätta nende sõnastamisega ja märgata asju, mis tunduvad nii iseenesest mõistetavad. Ei plaaninud seda postitust teha, kuid soovin kõigile oma sõpradele meelde tuletada, et me mõtleksime sellele mis meil hästi on – stressist tulenevalt kukub meie immuunsus ja järgmine samm on see, et oleme kõikidele haigustele üsna vastuvõtlikud. Tegin selle kõik ise läbi ja vajadusel jagan detaile emotsioonidest ja isiklikust läbielamisest, et teie ei peaks seda kogema.
Eriolukorra välja kuulutamisel haigestusin ja kui siis pärast riigi poolt saadud juhiste jälgmist millalgi EMO’sse sattusin selgus, et õnneks koroonaga tegemist ei ole, vaid keerulisem kahepoolne kopsupõletik.
Väga “lahe” keiss oli 🙂 Õppisin palju. PERHI inimesed on ebareaalselt tublid! Minu lähedased sõbrad ja perekond toetasid. Paranemine oli üllatavalt kiire, kuna suutsin/sundisin korraks rahulikult võtma. Väike tagasilöök oli samuti kiire tulema, kuna arvasin et olen juba terve ja võib stressata. Igatahes olen tänulik selle õppetunni eest ja soovin kõigile – mõelge täna ühest asjast, mis tegelikult hästi on. Üks kõik kui kaua see hullus aega võtab aga millalgi see läheb mööda ja siis oleme paremad, targemad ja suurtemate kogemustega. Päikest!

 

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga