Golfimäng kontoris? Miks ka mitte!

Foto: Kertin Vasser

Foto: Kertin Vasser

Üha sagedamini räägitakse sellest, et firmade töötulemused sõltuvad suuresti töötajatele loodud töökeskkonnast. Eesti kapitalil põhinev ja üheksas Euroopa riigis tegutsev spetsiaalpank Bigbank võttis ette rea uuendusi ja võimaldas ühtlasi oma töötajatel kontoris jõudehetkedel golfi mängida.

Bigbank tutvustas möödunud aasta lõpus ärimudelit, mille raames võttis kasutusele uue kaubamärgi. Uuenenud peakontor äratas ka ajakirja Golf toimetuse huvi, sest sisearhitekt Tarmo Piirmets, kelle tööde hulka kuuluvad näiteks Pipedrive’i ja Skype’i peakontor, NOA restoran ning Tartu Tervishoiu Kõrgkool, kujundas personalile võimaluse golfimänguks.

Golfiraja idee sündis Bigbanki meeskonna kaudu. Juhatuse esimees Kaido Saar, õigus­- ja tugiteenuste juht Marge Goldberg ning sisearhitekt Tarmo Piirmets jõudsid ideeni koosoleku käigus, otsides vastust küsimusele, mida lahedat võiks kontorisse teha. Ja nii sündiski Eestis ainulaadne golfirada, mis ei asu ei kusagil mujal, kui igapäevases töökeskkonnas ˗ kontoris!

Bigbanki uue golfiraja ja sellel toimuva kontorigolfi turniiri avas Eesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer, kes arvab äratundvalt: “Tegemist on väga innovaatilise lähenemisega, mis näitab, et Bigbank hindab oma töötajaid ning pakub neile töökeskkonnas vaheldust. Kindlasti on see hea võimalus klientidega kontoris vabamas õhkkonnas olulisi teemasid golfi mängides arutada. Lisaks aitab ju golfimäng töötajatel pingeid maandada ning miks mitte töökaaslastega koos uusi ideid genereerida. Teisest küljest näitab see aga seda, et golf on teel rahvaspordistaatusesse. Nii see algabki ˗ kontorist!”

Bigbanki juhatuse esimees Kaido Saar arvab, et spordi toetamine on edukate ettevõtete moraalne kohustus.

“Kui tunned, et teed tööd piisavalt hästi ja teenid kasumit, siis ju nagu peaks midagi endast andma ja võiks toetada. Bigbank ise on aktiivselt sporti toetanud, näiteks kergejõustikku. Meil on täna ka oma võrkpalliklubi Bigbank Tartu, millele läheb hetkel suurem energia. Golfi me otseselt ei toeta, küll aga teeme seda kaudselt oma inimeste kaudu.”

Paljud edukad ettevõtted korraldavad koos klientidega ka spetsiaalseid golfimänguüritusi, et tutvuda koostööpartneritega vaba aega veetes.

VAATA GALERIID!
Fotod: Kertin Vasser

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga