GOLFIKALENDER! Ojasaare Golf kavandab avavõistlust märtsis-aprillis

Foto: Ojasaare Golf

Foto: Ojasaare Golf

Lääne-Virumaal asuv Ojasaare Golf annab teada, et Kadrina EPT avavõistlus toimub vastavalt ilmaoludele esimesel võimalusel märtsis või aprillis. MTÜ Kadrina EPT on üks tuntumaid golfiseltskondi Ojasaarel.

Väljaku uue hooaja golfivõistluste kalendris on rida traditsioonilisi üritusi nagu 13. mail “Naised Ojasaarel”, 27.-28. mail golfivõistlus “Ojasaare Golf 2017”, 17.-18. juuni jaanipäeva-eelne golfivõistlus “Ojasaare Öö”, 8.-9. juulil golfimaraton, mille korraldab MTÜ Kadrina EPT ning 15. juulil golfivõistlus “Naine ja Mees Ojasaarel”.

5.-6. augustil korraldab MTÜ Kadrina EPT klubidevahelise võistluse, 19.-20. augustil toimuvad Lääne-Virumaa meistrivõistlused golfis, 23. septembril on rajamängu finaal, 14. oktoobril “Pitch & Putt 2017” ja 11. novembril golfivõistlus “Isa Lapsega Ojasaarel 2017”.

Ojasaare golfiväljaku eesmärk on propageerida golfi ning pakkuda ümbruskonna elanikele võimalust kodu lähedal harjutamas käia, kuid jõudumööda arenevale väljakule oodatakse golfareid kogu Eestist ja miks mitte ka mujalt maailmast.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga