Valgeranna Pärnumaal on populaarne igat masti turistide seas, erilised nende hulgas aga on golfarid, kes käivad mängimas White Beach Golf väljakul. Golfarite klubihoones asuvasse restorani aga on oodatud kõik inimesed, kes peavad lugu heast einest. Kõigil toredaid kohti külastavatel inimestel ja enne kõike golfimängijatel tasub teada, et White Beach Golf otsustas talve lõpetada ja alustada golfihooajaga.
Avamisüritused algavad juba eelolevatel pühadel 25.-27. märtsil, mil restoranis pakutakse kolmekäigulist peakoka valikut uuest a`la carte menüüst väga soodsa komplektihinnaga 15 euroga ja kui ilmataat lubab, saab sel ajal teha ka esimesi golfilööke rangel ja treenida talvel töötuks jäänud lihaseid.
Laupäeval, 2.aprillil avab Valgeranna Golfiklubi väljaku kõikidele golfimängijatele ning samal ajal algab ka Pärnu Restoranide Nädal, kus sealne restoran osaleb ülimaitsvate ja ülisoodsate eripakkumistega. “Et oleks põhjust meile külla tulla ka kaugemalt, on restoranide nädalal greenfee kõigest 25 eurot. Ehk siis kui tulla lõunaks Valgeranda, süüa 2-käiguline lõunasöök, mängida seejärel ring golfi ja lõpetada päev sauna ja 3-käigulise õhtusöögiga, läheb see kõik kokku maksma kõigest 50 eurot,” kutsub WBG meeskond.
Tähele tasub panna, et Restoranide Nädala eripakkumistest on võimalik osa saada ainult lauda ette broneerides ja seda saab teha ainult veebikeskkonnas http://parnurestaurantweek.ee/ alates 22.märtsist.
Naudi elu Valgerannas!
Ajakirja Golf tellimuse saab teha SIIN!
Ajakiri Golf on kõigile, kes peavad lugu kvaliteetsest vabast ajast, hindavad tervist ja sportlikku eluviisi, tahavad nautida kaunist loodust ning huvituvad golfist.