Golfi klubidevahelistel meistrivõistlustel sündis uus rajarekord

Eesti klubidevaheliste golfi meistrivõistluste avapäev Otepää folfikeskuses tõi kaasa uue rajarekordi. Eelnevat rekordit koguni nelja löögiga parandanud Carl Hellat mängis laupäeval 65 (-8, sealhulgas teine pool -6) lööki, kindlustades Niitvälja golfiklubi edu lähima jälitaja Rae golfiklubi ees, mis avapäeva järel on kokku 17 lööki.

Hellati klubikaaslane Mattias Varjun mängis laupäeval -2 ning Rae meeskonna parim oli Richard Teder, kes mängis välja par’i. Päeva parima foursome tulemuse eest, kus mõlemad mängijad löövad kordamööda, hoolitses Rae võistkonna paar Joonas Turba ja Janno Sild, kes mängisid kokku 78 lööki.

Kolmandat kohta hoiab hetkel Otepää golfiklubi, kes edestab Reval Golf Clubi üheksa löögiga. Viies on Valgeranna golfiklubi, kuues Otepää Golf & Country Club ning seitsmes Ojasaare golfiklubi.

Naiste arvestuses asus juhtima Niitvälja golfiklubi võistkond. Parima individuaalse soorituse eest hoolitses Liis Kuuli, kes sai kirja 74 lööki (+1). Tiitlikaitsja Estonian Golf & Country Club jääb maha juba 28 löögiga ning kolmas on Otepää golfiklubi, kes jääb teisest kohast maha omakorda nelja löögiga. Neljas on Rae golfiklubi naiskond.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga