Golfi 50+ võistlussari jätkab uue hooaja ja väikeste muutustega

Toomas Kull

Toomas Kull

Kümnendat hooaega alustanud Estonian Golf & Country 50+ viienda hooaja võistlussari sai tuule tiibadesse 4. mail ja ka tänavu mängitakse üheksat osavõistlust. Klubi palub liikmeid jälgida kodulehelt uuenevat infot. Täpsemalt tutvustab 50+ võistlussarja kavandatavaid tegemisi EGCC eestseisuse liige Toomas Kull.

“Palun vaadake klubi kodulehelt osavõistluste kuupäevi ja planeerige võimalusel osavõtt. Et võistlussarja osavõtjate iive on igal aastal olnud jätkuvalt positiivne, siis paneme südamele jälgida osavõistlustele registreerimise tähtaegasid. Kuna Kivi väljakul stardime alati ühiselt, on osavõtjate arv piiratud.

Käesoleval aastal on sarja märksõnaks scramble ja erivõistlused. Loodan, et selle tulemusel saame üksteisele veelgi lähedasemaks.

Scramble mänuvormiga on ka tulemuspunktide arvestus võrreldes möödunuga teistsugune. Selgituse erinevate mänguvormide ja punktiarvestuse kohta leiab 50+ võistlusjuhendist. Lisaks 50+ osavõistlustele on plaan korraldada scramble EGCC 50+ ja juunioride vahel.

Soov on sel hooajal ka autasustada iga võistlussarja- ja üldvõidu saavutanud kolme paremat poissi ja tüdrukut. Et osa osavõistlus on scramble vormis, siis on ka autasu saajaid topelt – täpsemalt 12. Siit ka otsus selle aasta osavõtu tasu suhtes – kui eelmisel aastal tasusime osalusvõistluse eest 10 eurot, siis käesoleval aastal 15 eurot.

Mõni sõna ka EGCC 50+ võistlussarja toetamisest. Ilma mainimata ja küsimata on iga toetus teretulnud. Nii Kivi kui ka Mere väljaku kõikide par-3 hole in one (HIO – õkva mulku) toetab ka sel hooajal Jüri ja Katrin Tiituse golfipood. Lisaks toetab Mere väljaku 10 raja HIO Tiit Orloff ja 17 raja HIO Ra Ru Ruccaforte OÜ. Mere väljaku 2 raja eagle eest hoolitseb Egon Mats. Iga võistlussarja tagumised saavad 20-minutilise taastusravi Golfikoolist. Hooaja lõpul enim hcp-d langetanud poisi ja tüdruku märgib karikale Maido Pajo. Hooaja lõpetamine on planeeritud meeldejäävana.

EGCC 50+ 2015 logoga golfipallid on tüdrukutele ja poistele tellitud. Esimese osavõistluse päeval ja ka edaspidi saate palle soetada hinnaga 5 eurot karp, mis sisaldab kolme pehmet Srixon palli. Pallide soetamist toetas RaRu Roccaforte OÜ.

Lisaks meie võistlussarjale toimub üle riigi mitmeid meie eale vastavaid golfivõistlusi. Julgustan teid neist osa võtma, et oma saavutusi eakaaslastega võrrelda.

Nagu teate, on klubi poolt disainitud klubiliikmete pidulik riietus. Jällegi kutsun teema vastu huvi tundma. Eelmisel aastal oli jutuks, et meie sarja osavõtjad võiksid kanda peas klubi logoga soni. Toon teile näidised ja siis räägime sel teemal edasi.

Soovin teile toredat klubi 10-ndat golfihooaega! Olge ikka terved, rõõmsad ja ilusad!”

Juhend asub SIIN.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga