Golf X Tartus mängitakse sel nädalal Willow Cresti väljakut

Golf X Tartu stuudios läks novembris käima iganädalane Tour de Fii, mis 18. veebruaril jõuab 11. etapini.

„Willow Cresti väljakul mängivad mehed valgetelt ja naised punastelt tiidelt. Raja parameetrid: reaalajas ilm, lipupositsioonid „hard”, no mulligans,” ütles treener Oliver Treufeldt. Kõik huvilised on oodatud osalema. Parim einestab Tartu restoranis Fii.

19. veebruaril leiab stuudios aset järjekordne Meestekas, kuid mängitakse esmakordselt rajamängu. Osaleda saavad esimesed 16 kiiremat ja parimatele on auhinnad. Osavõtutasu on 25 eurot.

Tartus Lõunakeskuses asuvas golfistuudios arendatakse treenerite juhendamisel golfimängijate oskusi simulaatoritega Game Changer Quad, mille erinevate raskusastmetega mitmekümne väljaku seast peaks sobiva leidma igal tasemel golfisõber.

Golf X Tartu on üks esimesi maailmas, kes tööle saanud interaktiivse puttamissimulaatori Wellputt. Äpiga juhitav lava muudab kaldeid ja projekteerib ette putijoone.

Ligi 100 külalist mahutavas stuudios saab pidada võistlusi nii sõpradele kui ka ettevõtetele. Game Changer Quadi kasutajad võivad mängida ülemaailmseid golfivõistlusi.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga