Golf X Raes saab oma puttamist parandada ja uusi treeningvahendeid katsetada

Golf X Rae kutsub 5. augustil kell 10.00-16.00 osalema Egert Põldma poolt läbiviidavas puttamise kliinikus. Ligi 40% löökidest toimuvad putigriinil, mis kirjeldab antud mänguelemendi vajalikkust. Et saada paremaks, tuleb lisaks harjutamisele teada ka, mida ja miks harjutada. See võimaldab teha teadlikku tööd, saades täpsemaks ja osavamaks, mis omakorda väljendub väiksemas löökide arvus griinil. Ühe päevase kliiniku raames tutvustatakse lisaks mängulistele elementidele ka kahte treeningvahendit – SAM PuttLabi ja FocusBandi.

SAM PuttLabi puhul on tegemist kõige täpsema ja põhjalikuma aparaadiga turul, mis mõõdab putteri liikumist, sealhulgas sihtimist, tempot, laba asendit, liikumistrajektoori ja kaldenurka. SAM PuttLab annab suurepärast tagasiside parandamaks puttamise oskust ning võimaldab lüüa rohkem palle auku!

FocusBand mõõdab mentaalseid protsesse ja annab tagasiside sellest, milline on ajupoolkerade aktiivsus löögiks valmistumisel ja soorituse tegemisel. Miks on see oluline? Golf on mäng. Puttamine on justkui mäng mängu sees. Kõik head puttajad on mõtteis loovad ja vabad. Nad ei keskendu oma tehnilise liigutuse peale, vaid kohtlevad igat lööki lapseliku lihtsusega – eesmärgiga veeretada pall auku. Sellisesse mõtte vabadusse on võimalik kõigil jõuda. Esmalt aga tuleb kõrvaldada üleliigsed mõtted ja emotsioonid. Seda aitab teha FocusBand!

Kliinik koosneb kaheksast temaatilisest osast: ettevalmistus löögiks – millist infot koguda ja millele keskenduda; suund; pikkus; griini lugemine; enesekindlus; toimetulek mööda löödud putiga – kuidas reageerida ja jääda neutraalseks; SAM PuttLab ja FocusBand aparaatide tutvustus.

Kirja saab ennast panna +372 5247700 või rae@golfx.ee. Kliinikul osalemise hind on 125 eur. Osalejate arv on piiratud. Kõik kliinikul osalejad saavad kaasa praktilised harjutused. Kingituseks saab iga osaleja ühe 30-minutilise eratreeningu SAM PuttLabi peal.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga