Golf X Rae kutsub: aitame väiksel Piia Mirtil raskest haigusest välja tulla!

Head golfisõbrad, olete väga oodatud osalema Golf X Rae heategevusgolfi võistlusele „Golf aitab 2019“ laupäeval, 21. septembril.

Üheskoos Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liiduga on eesmärk aidata perekond Parolli, kelle esimene tütar Ann Triin pidi peale pikka võitlust alla vanduma ajutüvekasvajale ja suri 2015. aastal kõigest 4-aastasena. Hiljuti avastati kahjuks ka tema nooremal õel Piia Mirtil anaplastne suurerakuline lümfoom, mis on arenenud juba neljandasse staadiumisse, kuid veel on võimalik saada kiirelt ravim, mis aitab tal sellest raskest haigusest välja tulla!

Mängitakse ühisstardiga 18 rada. Mänguvormiks on punktimäng kõikides võistlusklassides. Auhinnad on välja pannud head inimesed ja hoolivad ettevõtted. Iga osaleja võistlustasust annetatakse heategevuseks 15 eurot. Perekond Parolli saab toetada ka võistlusest osa võtmata, annetades kontole: MTÜ Rae Golfiklubi / EE617700771002641152. Selgitusse tuleks märkida „golf aitab“. Ülekandega saab osta toetajapaketid „Suurtoetaja“, „Tubli toetaja“ ja „Hea toetaja“.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga