GOLF ON LAHE! Ajakirja Golf toimetus üllatab täna taas sõpru

Ajakirja Golf uus number on valmis ja nagu ikka, meeldib toimetusele sel puhul teha teistmoodi tegusid. Ja miks mitte võtta jalad alla, teha väikest viisi linnasporti ning viia headele sõpradele, partneritele ja klientidele ajakirjad ise kohale!

Ajakirja uus number käsitleb jätkuvalt mitte ainult golfiküsimusi tehnilises mõttes, vaid kogu golfimaailma laiemalt, sealhulgas põnevaid sündmusi, huvitavaid inimesi ning paljusid teisi elualasid, mis ulatuvad otsapidi ka golfimaastikule.

Kuivõrd kogu maailm on praegu üle elamas ärevaid ja raskeid aegu, on see tendents märgatav ka golfiringkondades — Eesti Golfi Liidust on tagasi tõmbunud juhtiv ladvik ning ka jääjatel jagub valusaid sõnu Eesti golfi arengu kohta. Aga mõistagi ei puudu ka head uudised, kasvõi Suuresta väljaku lootustandva tuleviku näol.

Varsti näeme!
Ajakirja Golf kirglik golfitoimetus

13.02.2017 15:00
LÕPPENUD
Viimane uuendus 3 aastat tagasi
17:39
Toimetuse vaieldamatu lemmik — Toomas Kull

Tänase visiidi lõpetasime ajakirja Golf toimetuse vaieldamatu lemmiku, härra Toomas Kulli juures. Täname kogu toimetuse nimelt Toomast alatiste põnevate teemaarenduste ja kirjutiste eest. 

Kummardus Golfile! Aitäh Toomasele!

17:37
Esteticline stuudio: tehke oma elu lihtsamaks ning kulutage aega meeldivatele tegevustele! Näiteks golfile!

Ajakirja Golf terviselehekülgedelt leiavad loo ka golfidaamid. Püsimeigi meister ja rahvusvaheline koolitaja Nataliya Yeremenko-Kaldoja räägib golfidaamidele, mis on püsimeik ja kellel võiks sellest kasu olla. Ning muidugi soovitab ta kõigil oma elu lihtsamaks teha ning kulutada aega meeldivatele tegevustele! Näiteks golfile!

17:34
Aitäh! Golfiajakirja toimetust sõidutab ikka Drivr

Juba pikka aega ajakirja Golf toimetuse ametlikuks sõidupartneriks olev Drivr toimetas ka täna toimetuse daamid turvaliselt heade golfiinimesteni. Aitäh!

17:25
Imearmas! Anne Piirsalu ootas toimetust figuurisõbralike maasikatega

Figuurisõbrale Anne Piirisalule sõitsime külla koduõuele. Ja meile suureks üllatuseks ootas hoopis tema meid kingitusega — figuurisõbralike maasikatega! Aitäh Anne!

17:18
Aitäh kliendile! Miks luksuslikult mahukas Chrysler Pacifica 2017 just golfimängijat peaks rõõmustama?

Golfisõpru peaks eriti rõõmustama masinasse sisse ehitatud võimas tolmuimeja, mille eest ei pääse ka kõige riukalikum murulible. Muuseas, Motors24 valis Pacifica aasta parimaks väikebussiks sloganiga, et just selline peab üks väikebuss olema!

16:46
TimeWaveri terapeudi Liis Kuurme röövisime kliendi juurest

Ajakirja toimetus röövis TimeWaveri terapeudi Liis Kuurme otse masina tagant ja kliendi juurest. Millist kasu saab aktiivne inimene TimeWaveri tehnoloogia abil? Sellest Liis Kuurme uues ajakirjas räägibki! 

16:11
Sport ei saa ilma toetajateta ja ajakiri ei saa ilma reklaamita

Ajakirja Golf reklaamiosakond hindab väga igat klienti. Käisime ajakirja isiklikult üle andmas Makita esindajale Marko Mölderile. 

Aitäh! 

16:01
Aitäh kliendile! Renault Talisman – silmapaistev pärl liikluses

Ajakirja Golf reklaamikrahvinna Helena Ruudi tänas isikult head klienti City Motorsit. Uue ajakirja lehekülgedelt leiab Renault Talismani ning vastuse saab küsimusele — mitu kirglikku golfimängijat koos golfivarustusega Renault Talisman mahutab!?

15:57
Kus on Piret Sepp? Ikka Eesti Golfi Liidu ruumides!

Ajakirja toimetus helistas Piret Sepale, et talle samuti värske ajakirja number isiklikult üle anda. Ja teate, kus ta parasjagu viibis? Ikka Eesti Golfi Liidu ruumides! Küll on kohusetundlik daam! 

Uuest ajakirja numbrist leiab ka Eesti Golfi Liidu endise peasekretäri Piret Sepa ausa tagasivaate kolmele aastale ning samuti saab lugeda, kellele on Piret tehtud ajale tagasi vaadates eriti tänulik. 

Muuseas, just nüüd peavad Eesti Golfi Liidu ruumides Piretiga koosolekut peasekretäri kohusetäitja Eero Mikk ja Rae Golfiklubi president Janno Sild, kellega samuti sai põnev vestlus alatiseks ajakirja veergudele talletatud. 

15:39
Üks lahe golfimees — Raivo Rimm

Ajakirjanik Raivo Rimm tunneb ennast ka golfimaailmas nagu omas kodus, see on selge. Aga sama selge on see, et ajakirjanikuna oli just tema see, kelle lugu ajakirja veergudele oli lausa lust teha. Kiire, selge ja lühike jutt ning asi korras ja ajakirjas. 

Aitäh sulle, Raivo, sinu aja eest! 

15:25
Marko Kaljuveer — "Palju õnne uue ameti puhul!"

Eesti Golfi Liidu presidendi ametist lahkunud Marko Kaljuveer soovitab värske ajakirja Golf veergudel spordis suurelt unistada ja palju tööd teha. Toimetus püüdis täna Kaljuveeri kinni lõunapausilt Pressikohvikus. Soovime kogu toimetuse poolt talle endalegi suuri unistusi ja palju kirglikku sporditööd. Ja üks on kindel, ajakirja toimetus jääb golfiteemadel koostööd Marko Kaljuveeriga igatahes taga igatsema. 

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga