GOLF ON LAHE! Ajakirja Golf toimetus üllatab täna sõpru

Ajakirja Golf uus number on valmis ja nagu ikka, meeldib toimetusele sel puhul teha teistmoodi tegusid. Ja miks mitte võtta jalad alla, teha väikest viisi linnasporti ning viia headele sõpradele, partneritele ja klientidele ajakirjad ise kohale!

Varsti näeme!
Ajakirja Golf kirglik golfitoimetus

29.06.2016 15:08
LÕPPENUD
Viimane uuendus 4 aastat tagasi
20:56
EESKUJU! EGCC 50 + eestvedaja Toomas Kull on eeskujuks kõigile

Ajakirja Golf suvenumbrist leiab ka härra Toomas Kulli ülevaate EGCC 50 + väljasõidust Pärnumaale. Toimetuse tänane viimane visiit saigi tehtud Toomas Kulli juurde, tema koduõue. Kui keegi soovib teada, kuidas üks tõeline härrasmees võiks või peaks golfiväljakul, daamidega ja igapäevaelus käituma, siis härra Toomas on õige mees sellest rääkima. 

Ilusat golfisuve kõigile ja GOLF ON LAHE! 

19:07
PÖIDLAD PIHKU! Egeti Liiv võistleb nädalavahetusel Niitvälja Karikal

Ajakirja Golf toimetusel osutus võimalikuks kiirel ajal püüda kinni ka golfiäss Egeti Liiv, kes muuseas võistleb nädalavahetusel Niitvälja Karikal ning samuti on ta üks kahest eestlasest, kes augustis Jõelähtmel peetavatel golfi Euroopa meistrivõistlustel koos Sander Aadusaarega Eestit esindab. 

Meil on pöidlad peos! Aga teil? 

18:29
Milles peitub GolfLife Shop golfiäri edu? Eks kõik algab juhtidest

GolfLife Shop eestvedaja Jüri Tiituse püüdis toimetus kinni kontorilaua tagant. Keegi peab ju tööd ka tegema :). 

18:02
KABINET TÜHI! Rein Raudsepp teeb väljakul tööd

Rein Raudsepp, kelle sulest ilmub ajakirja Golf suvenumbris mitu huvitavat lugu, viibib parasjagu golfiväljakul. Koputa palju tahad, kätt suruda ei saa, aga ajakiri on lugupidamisega ning pidulikult lauale jäetud. 

Väärikad tervitused Reinule golfiväljakule on toimetuse poolt igatahes teele saadetud! 

17:34
Danske Banki Ettevõtete panganduse divisjoni asedirektor Andres Soodla on samuti kirglik golfimängija

Üha rohkem ettevõtteid toetab sporti ja golfi tõsiseks toetajaks on ka Danske Bank. Andres Soodla ütleb, et pank püüab olla seal, kus on tema kliendid ja seetõttu leitakse üha rohkem võimalusi ka golfi toetada. 

Toimetus loodab, et golfikirg ja pühendumus Danske Bankil ei rauge! 

17:14
EI ÜLLATA! Eesti Golfi Liidu presidendi tabas toimetus golfiriietes

Eesti Golfi Liidu presidendi Marko Kaljuveeri püüdis toimetus kinni Tallinna kesklinnas golfiriietes. Ah et ei üllatagi?! Niipea kui golfivarustus autosse pakitud ja käesurumine tehtud, võttis golfikuningas suuna Niitvälja poole. Eks enne suurvõistlust peab presindent ka ise väljaku olukorras veenduma! 

Golf on põnev! 

17:06
Koostöö BO Golf ja ajakirja Golf vahel on juba aastatepikkune

BO Golf ja ajakiri Golf on juba aastaid teinud mõlemapoolselt meeldivat koostööd. BO Golfi igapäevaste toimetamiste eest vastutab Marge Linnas, kellel sõbralikkust ja soojust golfiasjade ajamisel jagub. Et mitte tulisel golfihooajal golfiäri esindajal aega liialt kulutada, siis kohtusime BO Golfi kontori ja ajakirja Golf toimetuse kontori peaaegu kuldsel keskteel. Käsi on surutud, ajakirjad üleantud ning üksteisele hea energia soovimine golfiasjade ajamisel on tehtud. 

Edukat golfisuve BO Golf perele!

16:32
GOLF MEELDIB PALJUDELE! Prike on koha sisse seadnud mitmetes golfirestoranides

Prike, Prike, Prike — kus on Prike, seal on pidu! Kuna toimetusel on palju sõpru, siis pikemalt me Prikes täna ei peatunud, kuid käsi on surutud, koostöö on mahlakat vilja kandnud ning Prike baarmeni käe all valminud ahvatlevad kokteiliõpetused leiab suvise ajakirja kaante vahelt. 

Toimetus hoiatab — ärge kokteilidega üle pingutage! 

15:53
Nike on Eesti golfimaailmas tugevasti jalga kinnitamas 

Loomulikult on kõikidel golfikirglikel inimestel hetkel kiired ajad, kuid Nike brändijuht Mari Hütsi võttis ajakirja Golf toimetuse käest ajakirjad täna isiklikult üle. 

Lähemalt saab Nike kaubamärgi laienemisest Niitväljal ja kaugemalgi lugeda ajakirja Golf suvenumbrist. 

Golf on lahe! 

15:36
Ajakirja Golf toimetus üllatab täna sõpru
Ajakirja Golf uus number on valmis ja nagu ikka, meeldib toimetusele sel puhul teha teistmoodi tegusid. Ja miks mitte võtta jalad alla, teha väikest viisi linnasporti ning viia headele sõpradele, partneritele ja klientidele ajakirjad ise kohale! 
 
Varsti näeme!
Ajakirja Golf kirglik golfitoimetus  

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga