Golf Experience golfistuudio üks loojatest Kristo Tullus: meie eesmärk on viia golfiõpe kõrgtehnoloogilisele tasemele

Kristo Tullus / Foto: Tiit Mõtus

Tallinnas, Arigato spordiklubi katuse all tegutseb Golf Experience golfistuudio ja selle talvepeol käis ka ajakiri Golf, et uurida ühelt omanikult, Kristo Tulluselt, millised on golfistuudio plaanid ja nägemused tulevikuks.

Tänaseks on Golf Experience silt uksel. Kui valmis on golfistuudio?

Golfistuudios on valmis simulaatorite ruum. Veebruari lõpus tahame avada kõrvalruumis driving range’i, võrgud ja matid on tellitud ning me töötame kõvasti, et veebruari lõpuks oleks kõik valmis.

Kas golfistuudio on nii kaugel, et võtta kõik golfihuvilised vastu?

On. Me oleme oma meeskonna kokku pannud, järjest rohkem on golfiõpetajaid juurde tulnud. Täna murrame pead juba uue golfistuudio avamisega Tartu Lõunakeskuses aprillis ning samas on algamas ka uus golfihooaeg väljakutel, avame hooajaks Suuresta Golfi, uue nimega Rae Golfiklubi. Seal on palju ehitustöid seoses klubihoonega, driving range`iga ja palju muud.

Kristo Tullus: algamas on ka uus golfihooaeg väljakutel, avame hooajaks Suuresta Golfi, uue nimega Rae Golfiklubi.

Käivitate uue võistlussarja, mille auhinnafond on muljetavaldav…

Jah, me korraldame golfistuudios Golf X Porsche HCP Matchplay 2017 ja autasud on muljetavaldavad. Esimesele kohale on Porsche poolt välja pandud ringrajaelamus Istanbulis, endisel F1 ringrajal, kaks ööd viietärnihotellis, edasi-tagasi lennud, toitlustus ja kõik muu juurdekuuluv. See on vinge elamus naiste ja meeste grupi võitjale. Teine koht saab Rae (praegune Suuresta Golf) golfiväljaku 18-raja mänguõiguse 2017 hooajaks. HCP Matchplay toimub 3 kuu jooksul ja arvan, et HCP Matchplay on huvitav formaat, kus kõigil on võimalus, kellegil väga eelist pole. Sellest tuleb emotsionaalne sari!

Kristo, miks te kõike seda teete?

Eks ikka armastusest golfi vastu, mis tänaseks on mu töö ja hobi. Teisalt lõpetasin töö farmaatsiasektoris, tekkis hea võimalus oma hobide ja äridega tegeleda. See on heade juhuste kokkusattumus, et saime sel aastal asjaga alustatud.

Mida pakub golfistuudio Arigato spordiklubis, sellist, millesarnast varem Eestis pole olnud?

Eestis pole varem pakutud sellist kõrgtehnoloogilist golfiõpet. Meie eesmärk on viia golfi õpetamine järgmisele tasemele. Kindlasti pakub golfistuudio ka meelelahutuslikku poolt huvitavas võtmes, mida pole varem simulaatorite näol olnud. Golf X simulaatorid on maailma tipptase, nende abil saab huvitavalt ja aktiivselt meelt lahutada, võistelda ja treenida. Golfari huvi golfimängu vastu võib saada sisse uue hoo — meile astub tänavalt sisse inimesi, kes pole kunagi varem golfi mänginud ja vaimustuvad sellest.

Kui soovid, et ajakiri Golf jõuaks ka Sinu postkasti, telli ajakiri SIIT!

Jaga